Tootegrupid

Asfaldi parandussegu

Asfaldi parandussegu

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 

 
 
Bitumix asfaldi parandussegu 25kg/ämber

Bitumix on lihtne lahendus väikeste asfaldiaukude ja kaevejälgede, näiteks teleskoopluukide ja kapede ümbruse asfaltkatte taastamiseks.

Toode on 25 kg ämbris kasutamiseks valmis, seda pole vaja enne paigaldamist segada. Samuti puudub vajadus spetsiaalsete tööriistade järele. Parandatav ala ei vaja enne segu paigaldamist erilist töötlust, tuleb vaid eemaldada suuremad lahtised tükid ja veenduda aluse kandevõimes. Aluspinda pole vaja eelnevalt emulsiooni ega pigiga katta, segu võib paigaldada seisvasse vette. Vaja on vaid labidat ja reha, et asfalt laiali ajada ja siluda, tihendada võib käsitsi tampides või pinnasetihendajaga.

Segu saavutab vajaliku tiheduse ka liikluskoormuse all. Peale paigaldamist võib ala koheselt avada liiklusele, sest toode ei vaja aega jahtumiseks või tahenemiseks. 

Bitumix on tõestanud ennast hea abivahendina teehooldusettevõtete ja kommunaalteenuste pakkujatele, et minimeerida asfaltkatte remontöödele kuluvat aega. 

Segu saab kasutada ebasoodsates ilmastikuoludes ja miinuskraadidel, see nakkub nii kuiva, niiske kui ka märja pinnaga.

Sobib aastaringseks kasutamiseks iga ilmaga:

talvel lumega suvel ka vihmaga asfaltteel, pinnatud teel, betoonist teel.

Tänu oma koostisele nakkub hästi kivist, puidust, terasest, asfaldist ja betoonist pindadega, kuid samal ajal ei kleepu auto rehvide külge.

Tootekood: S834010 ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
36,00 € (20%)
45,00 €