Aзия WC нержавеющая сталь Portinox PT
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 7-21 дней
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Aзия WC нержавеющая сталь Portinox PT
Aasia WC, R/V teras AISI 304
Файлы
WC кнопка , P1000E, со стоп краном, утопленная Presto 14906
WC isesulguv mehhanism
399,00 €
Самовыключающийся вентиль для писсуара, 120B, со стоп краном , утопленный Presto 38336
Pissuaari isesulguv mehhanism
280,00 €
Коллективный писуар 1200 mm нержавеющая сталь Portinox URM-1200
Коллективный писуар 1200 mm нержавеющая сталь AISI304
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
Intra настенная хозяйственная раковина VK 655x505x250mm, Н/Р сталь
Wall hung utility sink in stainless steel. Supplied with fixing brackets.
Питьевой фонтан с системой охлаждения, возможность набора воды в бутылку, пол/стена пьезо кнопка, Н/Р сталь AISI304 230V/50Hz
AFO 01.SCL
drinking fountain with cooling and spout for filling bottles designed to stand and to be attached to wall
AFO 01.SCL is a drinking fountain with cooling and spout for filling bottles designed to stand and to be attached to wall. User can select between uncooled water and water running through a flow cooler. Uncooled water is used for bottle filling as a standard – can be changed. Start/stop control by piezo-buttons – resistant solution. Facility keeper can set a time period after which the water flow automatically stops.
The product contains a flow cooler. It is not a design with cooled tank only where – after the pre-cooled amount of water is pumped out – the user has to wait for the next charge to be cooled.
Water supply is provided by a flexible hose, trap comprises an elastic flexible couple. Flexible design of water supply and outflow allows variable and easy connection of the drinking fountain as well as its dismounting.
Automatic drinking fountain (with a sensor) can be supplied per order.
AFO 01.SCL is manufactured from the stainless steel AISI 304. Other materials (e.g. AISI 316) possible on order. For cleaning we recomnned WÜRTH detergents – material preservation (no. 0893 121 K) and material cleaning (no. 893 121 1).
Package contents
- Stainless housing with cone
- Electronics and control piezo-buttons
- Water supply and electromagnetic valves
- Flow cooler
- Flexible hose outflow
- Fixing and connecting material
| dimensions | 330 x 900 x 365 mm |
| water outlet | d = 40 mm |
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 0,2 – 0,6 MPa, recommended 0,3 MPa |
| power supply | 230 V, 50 Hz |
| power input | 830 W |
| weight | 25 kg |
- Set up water outlet d = 40 mm
- Set up water inlet G 1/2"
- Electric socket 230 V, or set up electric cable CYKY 3C x 1,5
Delabie раковина полуутопленная QUADRA 380x380, Н/Р сталь AISI304 120650
Semi-recessed QUADRA washbasin
Ref. 120650
Semi-recessed washbasin, 380x380mm.
Suitable for use with wall-mounted or extended mixer/tap.
Basin internal diameter: 310mm.
Cutout diameter: 310mm.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
One-piece, seam-free pressed bowl.
Rounded edges prevent injury.
Supplied with 1¼" waste.
Without overflow.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 3kg.
TECHNICAL FEATURES
Semi-recessed QUADRA washbasin
Ref. 120650
| Height | 130mm |
|---|---|
| Length | 380mm |
| Width | 380mm |
| Thickness | 1.2mm |
| Finish | Polished satin 304 stainless steel |






