Delabie настенная хозяйственная раковина для гипса Н/Р сталь AISI304 180130
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie настенная хозяйственная раковина для гипса Н/Р сталь AISI304 180130
Wall-mounted plaster sink
Ref. 180130
Wall-mounted plaster sink.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.5mm.
Smooth surface and flat edges for easy cleaning.
Suitable for hospitals, healthcare establishments and leisure centres.
Supplied with removable plaster basket with lid to filter plaster debris.
Can be installed in 2 ways: bowl on the right or bowl on the left.
Waste outlet 1 ½".
Supplied with fixing elements.Weight: 17kg.
TECHNICAL FEATURES
Wall-mounted plaster sink
Ref. 180130
| Height | 390mm |
|---|---|
| Length | 600mm |
| Width | 1000mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |
Файлы
FM Mattson незамерзающий садовый кран 400мм, с ключом ХОЛОДНАЯ+ГОРЯЧАЯ вода 4282-0050
Garden valve for cold and hot water
- For cold and hot water
- With approved non-return valves
- Can be cut to suit wall thickness
- Wall bracket: H=70 mm, W=180 mm, screw holes c/c 164 mm
Автоматическая мойка для сапог с дюзами, 12V, 50Hz
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
Нержавеющая подвесная раковина 455x330 , Н/Р сталь
Stainless steel floor standing bulk sink, 700x700x850 mm
Characteristics
- stainless steel bulk sink with supporting legs with a sheating
- without a tap hole (could be made to order)
- possibility of fine plane regulation by the regulation screws on the supporting legs
- available also in dimensions 600 x 600 x 850 mm
- material CrNi 18/10 (AISI-304)
- brushed finish
- different dimensions could be made to order
| Order number | 93150 |
| Code | SLUN 15 |
Раковина Genou, с коленным краном + и носиком Delabie 180330
GENOU wall-mounted hand washbasin
Reference: 180330
CCTP description
Wall-mounted, knee-operated hand washbasin.
Bacteriostatic 304 stainless steel. Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm
Rounded edges prevent injury.
Supplied with swan neck spout and time flow
tap with 7 second time flow.
Supplied with 1 ¼" waste.
Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 5kg.
Питьевой фонтан настенный сенсорный для бассейнов Н/Р сталь AISI316(бассейны) 6V(4x1.5V)
AFO 01.Yst. steel sensor controlled drinking fountain
AFO 01.Y is st. stainless wall hung drinking fountain controlled by sensor. Water runs after disrupting the scanning zone.
Fountain is made by welding all components together.
Fountain is suppplied with safety power 12 V, 50 Hz from power supply ZAC (AFO 01.Y) or with 4x AA battery (AFO 01.YB).
Material is standardly st. steel AISI 304 or can be AISI 316 (AFO 01.Y.CL or AFO 01.YB.CL).
St. steel driking fountain AFO 01.Y is based on favourite model AFO 01 with manual control.
The sensor, located on the right side of the fountain, is reacting on the approach of the user. Water starts to run from the nozzle, located in the middle of the fountain bowl, and runs over the time when the user´s head is in the scanning zone (max. 30 sec.) + preset time (max. 4 sec.) to clean the nozzle.
Package contents
- st. steel drinking fountain
- nozzle
- sensor and electronic
- electromagnetic valve
- connecting flexible hose
- corner valve with filters
- siphon
- mounting material
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 1 - 10 Bar (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 2 - 8 Bar (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| outlet | d = 40 mm |
| bowl inner dimension | d = 245 mm |
| weigth | 4 kg |
| suppply | 12 V, 50 Hz (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 6 V - 4 x AA battery (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| power supply | ZAC 1/20 (max. 3 x AFO 01.Y ; AFO 01.Y.CL) |






