Dealabie дозатор мыло/гидроалкoгольный гель 1 L бесконтактный сенсорный Н/Р сталь чёрный 512066BK
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Dealabie дозатор мыло/гидроалкoгольный гель 1 L бесконтактный сенсорный Н/Р сталь чёрный 512066BK
Dealabie dosaator seebi/hydroalcoholic gel 1 L kontaktivaba sensoriga R/V teras must
Wall-mounted electronic liquid soap dispenser, 1 litre
Ref. 512066BK
Liquid soap or hydroalcoholic gel dispenser.
Vandal-resistant model with lock and standard DELABIE key.
No manual contact: hands are automatically detected by infrared cell
(detection distance can be adjusted).
Bacteriostatic 304 stainless steel cover.
One-piece hinged cover for easy maintenance and better hygiene.
No waste pump dispenser: dispenses 0.8ml
(can be adjusted up to 7 doses per activation).
Option of operation in anti-clogging mode.
Automatic soap dispenser: 6 AA -1.5V (DC9V) batteries supplied, integrated in the soap dispenser body.
Low battery indicator light.
Tank with large opening: easy to refill soap from large containers.
Window allows soap level to be checked.
304 stainless steel with matte black finish.
Stainless steel thickness: 1mm.
Capacity: 1 litre.
Dimensions: 90 x 105 x 256mm.
For vegetable-based liquid soap with a maximum viscosity of 3,000 mPa.s.
Compatible with hydroalcoholic gel.
CE marked.
TECHNICAL CHARACTERISTICS
Wall-mounted electronic liquid soap dispenser, 1 litre
Ref. 512066BK| Supply | 6 x AA batteries |
| Technology | Infrared sensor |
| Height | 256mm |
| Depth | 90mm |
| Width | 105mm |
| Volume | 1 litre tank |
| Thickness | 1mm |
| Finish | Matte black 304 stainless steel |
Dealabie дозатор мыло/гидроалкогольный гель 1 L бесконтактный сенсорный Н/Р сталь полированный 512066P
Wall-mounted electronic liquid soap dispenser, 1 litre
Ref. 512066P
Electronic liquid soap dispenser, wall-mounted.
Vandal-resistant model with lock and standard DELABIE key.
No manual contact: hands are automatically detected by infrared cell (detection distancecan be adjusted).
Bacteriostatic 304 stainless steel cover.
One-piece hinged cover for easy maintenanceand better hygiene.
No waste pump dispenser: dispenses 0.8ml(can be adjusted up to 7 doses per activation).
Option of operation in anti-clogging mode.
Power supply: 6 AA -1.5V (DC9V) batteries supplied integrated in the soap dispenser body.
Low battery indicator light.
Tank with large opening: eases transfer of soapfrom large containers.
Window allows soap level to be checked.
Bright polished 304 stainless steel.
Stainless steel thickness: 1mm.
Capacity: 1 litre.
Dimensions : 90 x 105 x 256mm.
For vegetable-based liquid soap with a maximum viscosity of 3,000 mPa.s.
Compatible with hydroalcoholic gel.
CE marked.
Dealabie дозатор мыло/гидроалкогольный гель 1 L бесконтактный сенсорный Н/Р сталь сатин 512066S
Wall-mounted electronic liquid soap dispenser, 1 litre
Ref. 512066S
Electronic liquid soap dispenser, wall-mounted.
Vandal-resistant model with lock and standard DELABIE key.
No manual contact: hands are automatically detected by infrared cell (detection distancecan be adjusted).
Bacteriostatic 304 stainless steel cover.
One-piece hinged cover for easy maintenanceand better hygiene.
No waste pump dispenser: dispenses 0.8ml(can be adjusted up to 7 doses per activation).
Option of operation in anti-clogging mode.
Power supply: 6 AA -1.5V (DC9V) batteries supplied integrated in the soap dispenser body.
Low battery indicator light.
Tank with large opening: eases transfer of soapfrom large containers.
Window allows soap level to be checked.
Polished satin 304 stainless steel.
Stainless steel thickness: 1mm.
Capacity: 1 litre.
Dimensions : 90 x 105 x 256mm.
For vegetable-based liquid soap with a maximum viscosity of 3,000 mPa.s.
Compatible with hydroalcoholic gel.
CE marked.
Dealabie дозатор мыло/гидроалкoгольный гель 1 L бесконтактный сенсорный Н/Р сталь белый 512066W
Wall-mounted electronic liquid soap dispenser, 1 litre
Ref. 512066W
Electronic liquid soap dispenser, wall-mounted.
Vandal-resistant model with lock and standard DELABIE key.
No manual contact: hands are automatically detected by infrared cell (detection distancecan be adjusted).
Bacteriostatic 304 stainless steel cover.
One-piece hinged cover for easy maintenanceand better hygiene.
No waste pump dispenser: dispenses 0.8ml(can be adjusted up to 7 doses per activation).
Option of operation in anti-clogging mode.
Power supply: 6 AA -1.5V (DC9V) batteries supplied integrated in the soap dispenser body.
Low battery indicator light.
Tank with large opening: eases transfer of soap from large containers.
Window allows soap level to be checked.
White powder-coated 304 stainless steel.
Stainless steel thickness: 1mm.
Capacity: 1 litre.
Dimensions : 90 x 105 x 256mm.
For vegetable-based liquid soap with a maximum viscosity of 3,000 mPa.s.
Compatible with hydroalcoholic gel.
CE marked.
Kosmos дозатор для мыла, металл, сталь Haceka 1208637
Kosmos дозатор для мыла, металл, сталь
44,72 €
Дозатор для бумажных полотенец MEDICLINICS 2106 сталь, чёрный DT2106B
Korpuse paksus 0,8 mm
teras, musta viimistlusega
kaal 1,8 kg
Rätikud max 260x100mm
C/Z volditud rätikute mahutavas 400-600 tk
74,00 €
Haceka Kosmos вешалка для полотенец 600mm, матовая чёрная 1208544
42,69 €
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Напольное крепление для дозатора RX5T Ophardt Hygiene 1422671
Jalg dosaatorile RX 5 T






