Delabie бесконтактный электронный смеситель настенный L160mm TEMPOMATIC MIX 4 6V 493406
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie бесконтактный электронный смеситель настенный L160mm TEMPOMATIC MIX 4 6V 493406
TEMPOMATIC MIX 4 electronic mixer
Ref. 493406
Wall-mounted electronic basin mixer:
Battery-operated with integrated 123 6V Lithium batteries.
Reduced-stagnation solenoid valve and electronic unit integrated into the body of the mixer.
Flow rate pre-set at 3 lpm at 3 bar, can be adjusted from 1.5 - 6 lpm.
Scale-resistant flow straightener.
Duty flush (60 seconds every 24 hours after last use).
Active, infrared presence detection, sensor at the end of the spout optimises detection.
Chrome-plated metal body L. 160mm.
Cap fixed in place by 2 concealed screws.
Stopcocks.
Wall-mounted.
Recessed inlets 1/2".
Anti-blocking security.
Side temperature control with adjustable maximum temperature limiter.
Suitable for people with reduced mobility.
10-year warranty.
Provisional availability 2nd half 2020, please contact the sales office to check availability.
TECHNICAL FEATURES
TEMPOMATIC MIX 4 electronic mixer
Ref. 493406
| Supply | 6V batteries |
|---|---|
| Connector | 1/2" |
| Technology | Electronic |
| Spout length | 160mm |
| Flow rate | 3 lpm |
Видео
Файлы
Kosmos щётка для унитаза напольная/настенная металл, сталь Haceka 1208604
64,03 €
Damixa Tradition душевая головка d75mm Eco-Save хром 7656700
|
Tradition Käsidušš |
|
Tootekood Viimistlus Seeria 7656700 EAN Nr.: 5708516710561 Kroom |
|
Standardomadused: Veesäästu funktsioon Eco-Save 1 pihustusviis |
83,34 €
Коленный кран на холодную/смешанную воду, самозапорный 390mm Presto 31683
Põlvekraan kas külma, või eelsegatud veele, isesulgev 390mm
15 sek on töötsükkel
195,00 €
Душевая панель SPA SLIM 25 sek , смешаная вода
Душевой комплект
хром
25 sek рабочий цикл
399,00 €
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |






