Delabie бесконтактный электронный смеситель TEMPOMATIC MIX 3 6V 492106
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie бесконтактный электронный смеситель TEMPOMATIC MIX 3 6V 492106
TEMPOMATIC MIX 3 electronic mixer
Ref. 492106
Deck-mounted electronic basin mixer:
Battery-operated with integrated 223 6V Lithium batteries.
Reduced-stagnation solenoid valve and electronic unit integrated into the body of the mixer.
Flow rate pre-set at 3 lpm at 3 bar, can be adjusted from 1.5 - 6 lpm.
Scale-resistant flow straightener.
Duty flush (~60 seconds every 24 hours after last use).
Active, infrared presence detection, sensor at the end of the spout optimises detection.
Chrome-plated solid brass body.
Cap fixed in place by 2 concealed screws,with pictogram to easily identify sensor.
PEX flexibles F3/8" with filters and non-return valves.
Fixing reinforced by 2 stainless steel rods.
Anti-blocking security.
Side temperature control with adjustable maximum temperature limiter.
Suitable for people with reduced mobility.
TECHNICAL FEATURES
TEMPOMATIC MIX 3 electronic mixer
Ref. 492106
| Supply | 6V battery |
|---|---|
| Connector | F3/8" |
| Technology | Electronic |
| Drop height | 100mm |
| Spout length | 120mm |
| Flow rate | 3 lpm |
Файлы
Damixa Space смеситель на раковину, с донным клапаном 1082100
1 käepide
Keraamiline tööorgan
Põletuskaitsega (38oC)
Veekulu max.12 l/min
Veesäästu funktsioon Eco-Save
Klikk põhjaklapp
139,25 €
Damixa душевой комплект Tradition, хром 7651100
202,26 €
Кран для писуара настенный, с трубкой Presto 31713
Pissuaarikraan 1/2-1/2" 6 sek
Isesulguva mehhanismiga, kroom
Ühendustoru on komplektis
190,00 €
Пеленальный столик Robust Alu 309, для помещений общего пользования
DIMENSIONS
Width: 660 mm, Height: 780 mm, Depth closed: 200 mm, Depth open: 770 mm
Rootsi
Puu+alumiinium
1076,36 €
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |






