Delabie душевой поддон PMR 900x900mm h30mm нержавеющая сталь 150600
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie душевой поддон PMR 900x900mm h30mm нержавеющая сталь 150600
DESCRIPTION
PMR recessed shower tray
Ref. 150600
Recessed shower tray, 900 x 900mm.
Suitable for people with reduced mobility: slimline shower tray.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.5mm
Drainage slope.
Supplied with 1 ½" waste.
Non-slip surface.
CE marked. Complies with European standard EN 14527.
Weight: 9.5kg.
TECHNICAL FEATURES
PMR recessed shower tray
Ref. 150600
| Depth | 30mm |
|---|---|
| Length | 900mm |
| Width | 900mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |
Файлы
Medinox полочка для шампуня Н/Р сталь, матовая Mediclinics AI0140CS
R/V teras AISI304
65,00 €
Delabie унитаз WC Monobloco S21 Н/Р сталь 110390
DESCRIPTION
MONOBLOCO S21 WC pan with cistern
Ref. 110390
Floor-standing WC pan with dual flush cistern 3L/6L, 370 x 815 x 620mm.
Bacteriostatic 304 stainless steel. Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.5mm.
One-piece pressed WC bowl, seam-free for better hygiene.
WC bowl surface is polished with rounded edges for easy cleaning.
Concealed perimetral flushing rim. Water supply can be recessed from below or exposed from the side (right/left).
Recessed horizontal or vertical waste outlet. Supplied with PVC pipe.
Pre-drilled holes for fixing the toilet seat. Supplied with stainless steel blanking caps when installed without toilet seat lid.
Quick to install: 2 access panels with theft prevention TORX security screws.
CE marked. Complies with European standard EN 997 for 4L flush.
Weight: 21kg.
10-year warranty.
TECHNICAL FEATURES
MONOBLOCO S21 WC pan with cistern
Ref. 110390
| Height | 815mm |
|---|---|
| Length | 620mm |
| Width | 370mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |
Aзия WC нержавеющая сталь Portinox PT
Aasia WC, R/V teras AISI 304
Антивандальное зеркало Н/Р сталь 385x485 AISI304 Delabie 3452
Stainless steel rectangular mirror, H. 500mm
Ref. 3452
| Depth | 10mm |
|---|---|
| Length | Unbreakable mirror |
| Width | 385mm |
| Drop height | 485mm |
| Finish | "Mirror" polished 304 stainless steel |






