Delabie напольная раковина BAILA нержавеющая сталь полированная 120172
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie напольная раковина BAILA нержавеющая сталь полированная 120172
Floor-standing BAILA washbasin
Ref. 120172
Floor-standing washbasin, height 830mm. Basin internal diameter: 310mm.
Design-led styling.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Dual finish: bright polished basin interior and polished satin exterior.
Stainless steel thickness: 0.8mm.
Rounded edges prevent injury.
Without tap hole.
Supplied with 1¼" waste. Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 12kg.
Файлы
Коллективный писсуар 1800 mm нержавеющая сталь Portinox URM-1800
Коллективный писсуар 1800 mm нержавеющая сталь AISI304
Хозяйственная раковина Intra VK50STD 555x455x230 настенная.
Wall hung utility sink in stainless steel. Supplied with fixing brackets.
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
Смывной механизм для писсуара с сенсорным управлением с монтажной коробкой, 24 V DC
SLP 02K
Urinal infra-red flushing unit with a mounting box, 24 V DC
Characteristics
- system reacts to the user attendance in front of the urinal at a maximum distance of 0,7 m, minimum stay time in active range is 7,5 s
- water flows after the user leaves active range
- adjustable flushing time 0,5 - 15,5 s
- parameters adjustment by remote control SLD 03
- automatic hygiene flushing after 24 hours non-use
- possibility to regulate a water flow by the ball valve
| Order number | 01022 |
| Code | SLP 02K |
Supply specification
Technical information
Mounting box dimension:140 x 140 x 75 mm
Operating voltage: 24 V DC
Active range: 0,6 - 0,75 m
Recommended flow pressure: 0,1 - 0,6 MPa
Rate of flow: 18 l/min (inf. data)
Water inlet: male thread G 3/4“
Water outlet: male thread G 3/4“
Питьевой фонтан настенный сенсорный Н/Р сталь AISI304 12V/50Hz
AFO 01.Yst. steel sensor controlled drinking fountain
AFO 01.Y is st. stainless wall hung drinking fountain controlled by sensor. Water runs after disrupting the scanning zone.
Fountain is made by welding all components together.
Fountain is suppplied with safety power 12 V, 50 Hz from power supply ZAC (AFO 01.Y) or with 4x AA battery (AFO 01.YB).
Material is standardly st. steel AISI 304 or can be AISI 316 (AFO 01.Y.CL or AFO 01.YB.CL).
St. steel driking fountain AFO 01.Y is based on favourite model AFO 01 with manual control.
The sensor, located on the right side of the fountain, is reacting on the approach of the user. Water starts to run from the nozzle, located in the middle of the fountain bowl, and runs over the time when the user´s head is in the scanning zone (max. 30 sec.) + preset time (max. 4 sec.) to clean the nozzle.
Package contents
- st. steel drinking fountain
- nozzle
- sensor and electronic
- electromagnetic valve
- connecting flexible hose
- corner valve with filters
- siphon
- mounting material
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 1 - 10 Bar (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 2 - 8 Bar (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| outlet | d = 40 mm |
| bowl inner dimension | d = 245 mm |
| weigth | 4 kg |
| suppply | 12 V, 50 Hz (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 6 V - 4 x AA battery (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| power supply | ZAC 1/20 (max. 3 x AFO 01.Y ; AFO 01.Y.CL) |






