Delabie напольная раковина BAILA с отверстием под смеситель d35mm нержавеющая сталь сатин 121170
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 päeva
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie напольная раковина BAILA с отверстием под смеситель d35mm нержавеющая сталь сатин 121170
BAILA floor-standing washbasin
Ref. 121170
Floor-standing washbasin, height 830mm. Basin internal diameter: 310mm.
Design-led styling.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 0.8mm.
Rounded edges prevent injury.
Supplied with 1¼" waste. Without overflow.
With central tap hole Ø 35mm.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 12kg
Файлы
Коллективная раковина нержавеющая сталь P120V 1200мм, с консолями
Pesurenn konsoolidega 1200mm
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
Питьевой фонтан крепление к полу Н/Р сталь Portinox FP-001
Сливной механизм для писсуара инфра-красный датчик монтажная коробка, с встроенным элементом питания 230V/AC
SLP 02NZ
Urinal infra-red flushing unit with a mounting box and integrated power supply, 230 V AC
Characteristics
- system reacts to the user attendance in front of the urinal at a maximum distance of 0,7 m, minimum stay time in active range is 7,5 s
- water flows after the user leaves active range
- adjustable flushing time 0,5 - 15,5 s
- parameters adjustment by remote control SLD 03
- automatic hygiene flushing after 24 hours non-use
- possibility to regulate a water flow by the ball valve
| Order number | 42023 |
| Code | SLP 02NZ |
Supply specification
Technical information
Mounting box dimension: 140 x 140 x 75 mm
Operating voltage: 230 V AC/50 Hz
Active range: 0,6 - 0,75 m
Recommended flow pressure: 0,1 - 0,6 MPa
Rate of flow: 18 l/min (inf. data)
Water inlet: male thread G 3/4“
Water outlet: male thread G 3/4“






