Delabie раковина BOB TC нержавеющая сталь сатин 160130
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie раковина BOB TC нержавеющая сталь сатин 160130
DESCRIPTION
BOB TC washbasin
Ref. 160130
Wall-mounted washbasin with through-the-wallinstallation for service ducts.
Basin internal diameter: 310mm.
Clean and simple design.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Rounded edges prevent injury.
Vandal-resistant: shrouded basin.
200mm threaded rod can be cut to size (other lengths are available on request).
Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standardEN 14688.
Weight: 5.5kg.
MORA незамерзающий садовый кран 400мм, с ключом 461400
PROPERTIES
- Self-draining
- Key included
- With approved non-return valve
- Can be cut to suit wall thickness
- Wall bracket: H=110 mm, W=60 mm
FM Mattson незамерзающий садовый кран 400мм, с ключом ХОЛОДНАЯ+ГОРЯЧАЯ вода 4282-0050
Garden valve for cold and hot water
- For cold and hot water
- With approved non-return valves
- Can be cut to suit wall thickness
- Wall bracket: H=70 mm, W=180 mm, screw holes c/c 164 mm
Kätepesuvalamu Endura ED1
Антивандальное зеркало Н/Р сталь 385x485 AISI304 Delabie 3452
Stainless steel rectangular mirror, H. 500mm
Ref. 3452
| Depth | 10mm |
|---|---|
| Length | Unbreakable mirror |
| Width | 385mm |
| Drop height | 485mm |
| Finish | "Mirror" polished 304 stainless steel |
Питьевой фонтан настенный сенсорный для бассейнов Н/Р сталь AISI316(бассейны) 6V(4x1.5V)
AFO 01.Yst. steel sensor controlled drinking fountain
AFO 01.Y is st. stainless wall hung drinking fountain controlled by sensor. Water runs after disrupting the scanning zone.
Fountain is made by welding all components together.
Fountain is suppplied with safety power 12 V, 50 Hz from power supply ZAC (AFO 01.Y) or with 4x AA battery (AFO 01.YB).
Material is standardly st. steel AISI 304 or can be AISI 316 (AFO 01.Y.CL or AFO 01.YB.CL).
St. steel driking fountain AFO 01.Y is based on favourite model AFO 01 with manual control.
The sensor, located on the right side of the fountain, is reacting on the approach of the user. Water starts to run from the nozzle, located in the middle of the fountain bowl, and runs over the time when the user´s head is in the scanning zone (max. 30 sec.) + preset time (max. 4 sec.) to clean the nozzle.
Package contents
- st. steel drinking fountain
- nozzle
- sensor and electronic
- electromagnetic valve
- connecting flexible hose
- corner valve with filters
- siphon
- mounting material
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 1 - 10 Bar (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 2 - 8 Bar (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| outlet | d = 40 mm |
| bowl inner dimension | d = 245 mm |
| weigth | 4 kg |
| suppply | 12 V, 50 Hz (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 6 V - 4 x AA battery (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| power supply | ZAC 1/20 (max. 3 x AFO 01.Y ; AFO 01.Y.CL) |






