Delabie раковина TRAPEZ 600x505 с отверстием под смеситель 35mm нержавеющая сталь сатин 121270
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie раковина TRAPEZ 600x505 с отверстием под смеситель 35mm нержавеющая сталь сатин 121270
Wall-mounted TRAPEZ washbasin
Ref. 121270
Wall-mounted washbasin, 600x505mm.
Shallow washbasin suitable for people with reduced mobility.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Rounded edges prevent injury.
Supplied with 1 ¼" waste.
Without overflow.
With central tap hole Ø 35mm.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 5.5kg.
Файлы
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
General
| Size (mm): | 525 x 334 x 97 |
| Large bowl (mm): | 500 x 310 x 83 |
| Designer: | Halvor Thorsen |
Description
Icon hand wash basin IC1-22 in stainless steel 18/10, is designed for under mounting.The hand wash basin is pressed in one piece and has laser-cut integrated outlet holes that are concealed by a removable outlet cover.The basin is supplied with waste. Without overflow.
Polished finish.
Saappaidenpesuallas 7130
Saappaidenpesuallas 7130 on omilla jaloilla seisova allas, joka on suunniteltu käytettäväksi esim. päiväkodeissa kumisaappaiden ja kuravaatteiden huuhteluun sekä teollisuudessa hätäsuihkualtaaksi.
Tuote on kotimainen ruostumattomasta teräksestä valmistettu monikäyttöinen allas. Altaan reunat on pyöristetty turvallisiksi.
Altaan ulkomitat ovat 600x600x350 mm, sisämitat 550x550x250 mm. Allasta valmistetaan myös erikoismitoin.
Altaan mukana toimitetaan pohjaventtiili sekä pohjatulppa helmiketjulla. Altaan jaloissa on säätötassut, joilla se on helppo asentaa suoraan.
Питьевой фонтан настенный сенсорный для бассейнов Н/Р сталь AISI316(бассейны) 6V(4x1.5V)
AFO 01.Yst. steel sensor controlled drinking fountain
AFO 01.Y is st. stainless wall hung drinking fountain controlled by sensor. Water runs after disrupting the scanning zone.
Fountain is made by welding all components together.
Fountain is suppplied with safety power 12 V, 50 Hz from power supply ZAC (AFO 01.Y) or with 4x AA battery (AFO 01.YB).
Material is standardly st. steel AISI 304 or can be AISI 316 (AFO 01.Y.CL or AFO 01.YB.CL).
St. steel driking fountain AFO 01.Y is based on favourite model AFO 01 with manual control.
The sensor, located on the right side of the fountain, is reacting on the approach of the user. Water starts to run from the nozzle, located in the middle of the fountain bowl, and runs over the time when the user´s head is in the scanning zone (max. 30 sec.) + preset time (max. 4 sec.) to clean the nozzle.
Package contents
- st. steel drinking fountain
- nozzle
- sensor and electronic
- electromagnetic valve
- connecting flexible hose
- corner valve with filters
- siphon
- mounting material
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 1 - 10 Bar (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 2 - 8 Bar (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| outlet | d = 40 mm |
| bowl inner dimension | d = 245 mm |
| weigth | 4 kg |
| suppply | 12 V, 50 Hz (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 6 V - 4 x AA battery (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| power supply | ZAC 1/20 (max. 3 x AFO 01.Y ; AFO 01.Y.CL) |
Раковина из нержавеющей стали KEG
Characteristics
- stainless steel counter top washbasin
- assembling by screws
- material AISI - 304
- brushed finish






