Alus plaat, BUKTO riiuli FROU6005 jaoks, 1000mm must U6005-1-B Zoom
Поддон для обуви BUKTO для FROU6005, 1000mm чёрный
Артикул: FROU6005-1-B
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
Кол-во: - +
Bottom plate for shoes/bags. BUKTO clothes stand is sold separately.
Height: 8mm
Width: 380mm
Depth: 968mm
Weight: 1,5 kg.
Designer: Bønnelycke mdd
Material: Aluminium
Схожие продукты
Электрический рукосушитель Mediclinics Dualflow PLUS, сенсор, чёрный ABS M14AB
-Ülekiire kuivatusaeg
-Minimaalne energiatarve
-minimaalset CO2 heitmeid
-Madalama müratasemega oma kategoorias
-Mootori kiirus on reguleeritav potentsiomeetriga
-Tõhus õhufilter H13HEPA
-Mikroobivaste Biocote kaitsekiht
-Kergesti hooldatav
-ADA-ühindav
-Green Speci nimekirjas
Kuivatuseaeg on 8-15 sek!
Артикул: MM14AB ,   Время доставки: 7-14 päeva ,   Viimistlus:
Height: 120mm
Width: 600mm
Depth: 164mm
Weight: 3 kg.
Design: busk+hertzog
Material: Aluminium/stanless steel
Артикул: FROW5001-W ,   Время доставки: 4 недели ,   Viimistlus:
Riiul on tehtud rooste vaba terasest, poleeritud
Kõrgus 250mm
Sügavus 300mm
Pikkus 1000mm
Артикул: O1929-1 ,   Время доставки: 4 недели ,   Viimistlus:
3 pieces of Camouflage hook. Used in the kitchen, bathroom or wardrobe for jewelery, keys etc.
Height: 58mm
Width: 80mm
Depth: 23mm