Разделительная стенка для писсуара URC, нержавеющая сталь AISI 304 Portinox URC-SEP
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-30 дней
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Разделительная стенка для писсуара URC, нержавеющая сталь AISI 304 Portinox URC-SEP
1092х383х80 мм
Кран для писуара настенный Presto 31707
Pissuaarikraan 1/2-1/2" 6 sek
Isesulguva mehhanismiga, kroom
127,00 €
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC
Intra настенная хозяйственная раковина VK 655x505x250mm, Н/Р сталь
Wall hung utility sink in stainless steel. Supplied with fixing brackets.
Керамический писсуар Livo с радаром Sanela, с интегрированным источником питания 230V/ AC
SLP 31RZ
Urinal Livo with a radar flushing unit and integrated power supply, 230 V AC
Characteristics
- economy flushing by 1 liter of water
- easy installation by the help of paper drill template
- whole flushing unit is placed behind the urinal
- system reacts only on the direct use of the urinal (it analyses changes, which are proceeded inside of the urinal, when a liquid is flowing through)
- adjustable flushing time 0,5 - 15,5 s
- parameters adjustment by remote control SLD 04 (without the necessity to dismantle the urinal from the wall)
- automatic flushing after each 6 hours non-use
- possibility to regulate a water flow by the ball valve
- radar flushing unit recharges a water to the siphon after each flushing
| Order number | 01315 |
| Code | SLP 31RZ |
Supply specification
Technical information
Recommended flow pressure: 0,1 - 0,6 MPa
Rate of flow: 18 l/min (inf. data)
Water inlet: male thread G 1/2“
Water outlet: inlet fitting with a rubber sealing
Керамический писсуар Caprino Plus с радаром Sanela, с встроенным источником питания 230V/ AC
SLP 49RZ
Urinal Caprino Plus with a radar flushing unit and integrated power supply, 230 V AC
Characteristics
- economy flushing by 1 liter of water
- easy installation by the help of paper drill template
- whole flushing unit is placed behind the urinal
- system reacts only on the direct use of the urinal (it analyses changes, which are proceeded inside of the urinal, when a liquid is flowing through)
- adjustable flushing time 0,5 - 15,5 s
- parameters adjustment by remote control SLD 04 without the necessity to dismantle the urinal from the wall (acoustic setting indication)
- automatic flushing after each 6 hours non-use
- possibility to regulate a water flow by the ball valve
- radar flushing unit recharges a water to the siphon after each flushing
| Order number | 01495 |
| Code | SLP 49RZ |
Supply specification
Technical information
Recommended flow pressure: 0,1 - 0,6 MPa
Rate of flow: 18 l/min (inf. data)
Water inlet: male thread G 1/2“
Water outlet: inlet fitting with a rubber sealing






