Rossignol SENSITIVE бесконтактная урна 45L нержавеющая сталь
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Rossignol Sensitive waste bin 50 liter made of powder coated steel which includes a removable inner container with a metal handle, a rubber bottom ring and an infrared self-opening. The bin is available in the colors traffic white, graphite black, Metallic gray, signal violet, anise, sky blue, telemagenta, pure red, sulfur yellow and traffic orange.
Sensitive automatic opening and closing bin 50L made of powder-coated steel Rossignol
Rossignol offers a wide range of indoor and outdoor products. Popular is the excellent selection of various waste containers and ashtrays with accessories.
The company is focused on the complete satisfaction of its customers and adapts their needs to the market.
In addition, Rossignol attaches great importance to: product innovation, quality, respect for the environment and continuous improvement.
This trash can has a capacity of 50L and provides through its infrared self-opening for a problem-free and easy household waste disposal. Even emptying this garbage can is easy, because it has a removable inner container with a metal handle.
Product data:
- Powder-coated steel body with infrared self-opening
- Bottom rubber ring: protects the bin base from floor cleaning products and avoids scuff marks
- Operates with 4 LR6/AA batteries (not supplied)
- Lid made of ABS
- Removable inner container with metal strap
- Automatic opening and closing with long or short options
- The Automate automatic bin is available in the colors traffic white, graphite black, Metallic gray, signal violet, anise, sky blue, telemagenta, pure red, sulfur yellow and traffic orange.
- Size: 310 x 310 x 680 mm (LxBxH)
Scope of delivery:
1 x automatic bin 50L
| Colors: | Black, Blue, Green, Grey, Orange, Pink, Purple, Red, White, Yellow |
| Sanitary equipment: | Trash can |
| Version: | Indoor |
| Functions: | Sensor-Automatic |
| Gastronomy & Lifestyle accessories: | Inner bin |
| Material: | Steel |
| Waste disposal & Co: | Trashcan |
| Filling amount (Liter): | 20 - 50 L |
| Mounting: | Stand model - Recessed floor mounting |
Medinox полочка для шампуня Н/Р сталь, полированая Mediclinics AI0160C
R/V teras AISI304 harjatud
67,00 €
Roostevaba teras
poleeritud
Tootja FROST, Taani
kõrgus 48mm
pikkus 360mm
sügavus 120mm
kaal 1 kg
218,52 €
Дозатор для мыла бесконтактный 850ml , Н/Р сталь сатин Wagner Ewar WP102e-1
SENSOR-LIQUID SOAP DISPENSER 850 ML PLUG-IN TANK WP 102E-1
86 x 298 x 121 mm
Choose product variant
- Sensor liquid soap dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 316L).
- All-stainless steel housing; all corners fully welded, visible surfaces satin finished and brushed.
Further available surfaces: see below. - With EWAR® eModule touch-free operated and non-drip soap pump with 850 ml plug-in tank.
- Designed for standard liquid soaps or hand lotions.
- Inspection slot to indicate fill level.
- Accessible for refilling through lockable, hinged housing.
- Keyed alike cylinder lock in corrosion-resistant zinc die-casting.
- eModule battery-powered with two 1.5 V Baby/LR14 batteries. Power supply available as an option.
- Wear parts can be replaced as modules.
- Mounting: With three screws through key holes and one optional anti-theft hole in the back wall.
- Delivery includes fixing material and batteries.
- Weight (in kg): 1,8
Автоматическая мойка для сапог с дюзами, 12V, 50Hz
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC






