Смывной механизм для писсуара с сенсорным управлением с монтажной коробкой, 24 V DC
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Смывной механизм для писсуара с сенсорным управлением с монтажной коробкой, 24 V DC
SLP 02K
Urinal infra-red flushing unit with a mounting box, 24 V DC
Characteristics
- system reacts to the user attendance in front of the urinal at a maximum distance of 0,7 m, minimum stay time in active range is 7,5 s
- water flows after the user leaves active range
- adjustable flushing time 0,5 - 15,5 s
- parameters adjustment by remote control SLD 03
- automatic hygiene flushing after 24 hours non-use
- possibility to regulate a water flow by the ball valve
| Order number | 01022 |
| Code | SLP 02K |
Supply specification
Technical information
Mounting box dimension:140 x 140 x 75 mm
Operating voltage: 24 V DC
Active range: 0,6 - 0,75 m
Recommended flow pressure: 0,1 - 0,6 MPa
Rate of flow: 18 l/min (inf. data)
Water inlet: male thread G 3/4“
Water outlet: male thread G 3/4“
Видео
Адаптер 220/24V DC 1-2 смесителя, 1-3 писсуара
Dimensions: cca 140 x 100 x 62 mm
Input voltage: 230V AC/50Hz
Output voltage: stabilized 24V DC
IP code: IP 55
Automatic washbasin taps and shower controls supply: 2 valves max.
Automatic urinal flushing units supply: 5 valves max.
Automatic toilet flushing unit supply: 4 valves max.Dimensions: cca 140 x 100 x 62 mm
Input voltage: 230V AC/50Hz
Output voltage: stabilized 24V DC
IP code: IP 55
Automatic washbasin taps and shower controls supply: 2 valves max.
Automatic urinal flushing units supply: 5 valves max.
Automatic toilet flushing unit supply: 4 valves max.
Коллективная Н/Р сталь раковина Intra P180V 1800мм, с консолями
Pesurenn konsoolidega 1800mm
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Раковина с ножками 1200x700, высота 850mm , Н/Р сталь SLUN16
Раковина с ножками 1200x700, высота 850mm , Н/Р сталь
Stainless steel floor standing bulk sink, 700x700x850 mm
Characteristics
- stainless steel bulk sink with supporting legs with a sheating
- without a tap hole (could be made to order)
- possibility of fine plane regulation by the regulation screws on the supporting legs
- available also in dimensions 600 x 600 x 850 mm
- material CrNi 18/10 (AISI-304)
- brushed finish
- different dimensions could be made to order
| Order number | 93150 |
| Code | SLUN 15 |
Дозатор для мыла, встраеваемый в нишу 950ml Н/Р сталь сатин Wagner Ewar WP208eS
LIQUID SOAP DISPENSER WP 208
148 x 448 x 120 mm
950 ml bottle
- Liquid soap dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 316L).
- All-stainless steel housing; all corners fully welded, visible surfaces satin finished and brushed.
Further available surfaces: see below. - One-hand operated and non-drip soap pump.
- Designed for standard 950 ml disposable bottles of liquid soap or hand lotion.
- Also refillable with large container using the plug-in tank as an option.
- Inspection slot to indicate fill level.
- Accessible for refilling through lockable, removable front panel with fall protection.
- Keyed alike cylinder lock in corrosion-resistant zinc die-casting.
- Wear parts and front panel can be replaced as modules.
- Installation dimensions: 150 x 450 x 110 mm
- Mounting: With four screws in wall opening through fixing holes in the side walls.
- Delivery includes fixing material and first fill with soap.
- Weight (in kg): 4,0
Разделительная стенка для писсуара LISO, нержавеющая сталь AISI 304 Delabe 100590
TECHNICAL FEATURES
LISO urinal divider for wall-mounting
Ref. 100590
| Height | 700mm |
|---|---|
| Length | 25/50mm |
| Width | 350mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |






