Delabie бесконтактный электронный смеситель 170mm 488MCHB M3/8" BINOPTIC MIX 6V матовый чёрный
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie бесконтактный электронный смеситель 170mm 488MCHB M3/8" BINOPTIC MIX 6V матовый чёрный
Delabie kontaktivaba elektronik segisti 488MCHB M3/8" BINOPTIC MIX 6V matt mustBLACK BINOPTIC MIX electronic mixer
BLACK BINOPTIC MIX electronic mixer
Ref. 488MCHB
Independent IP65 electronic control unit.
123 6V Lithium batteries.
Flow rate pre-set at 3 lpm at 3 bar, can be adjusted from 1.4 - 6 lpm.
Scale-resistant flow straightener.
Adjustable duty flush (pre-set flush 60 seconds every 24 hours after last use).
Active, infrared presence detection, sensor at the end of the spout optimises detection.
Chrome-plated brass body.
Matte black chrome finish.
PEX flexibles with filters and solenoid valves M⅜".
Fixing reinforced by 2 stainless steel rods.
Anti-blocking security.
Spout with smooth interior and low water volume (reduces bacterial development).
Side temperature control with adjustable maximum temperature and long lever.
Drop height 170mm for semi-recessed washbasins.
Suitable for people with reduced mobility.
TECHNICAL CHARACTERISTICS
BLACK BINOPTIC MIX electronic mixer
Ref. 488MCHB| Supply | 6V batteries |
| Connector | M3/8" |
| Technology | Electronic |
| Drop height | 170mm |
| Spout length | 175mm |
| Flow rate | 3 lpm |
| Finish | Matte black chrome |
Alumiiniumist garderoobiriiul
Tootja FROST, Taani
must/poleeritud
kõrgus 150mm
pikkus 200mm
sügavus 300mm
kaal 2,1 kg
Питьевой фонтанчик, резьба 3/8" Delabie 312QU1
165,00 €
Держатель для туалетной бумаги, большой, сталь, черный Mediclinics PR2787B
Teras must epoksükate , max rull d275mm
79,00 €
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |






