Delabie раковина BOB нержавеющая сталь сатин 120130
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie раковина BOB нержавеющая сталь сатин 120130
Wall-mounted BOB washbasin
Ref. 120130
Wall-mounted washbasin.
Basin internal diameter: 310mm.
Clean and simple design.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Rounded edges prevent injury.
Vandal-resistant: shrouded basin, concealed trap.
Quick and easy to install from the front thanks to a stainless steel mounting frame.
With no tap hole.
Supplied with 1 ¼" waste and trap.
Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 5.5kg.
Файлы
Delabie WC INVA Monobloco 700 Н/Р сталь 110790
DESCRIPTION
MONOBLOCO 700 PMR WC pan with cistern
Ref. 110790
Floor-standing WC pan with dual flush cistern 3L/6L, 370 x 895 x 700mm.
700mm elongated pan for better comfort for people with reduced mobility.
Bacteriostatic 304 stainless steel. Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.5mm.
One-piece pressed WC bowl, seam-free for better hygiene.
WC bowl surface is polished with rounded edges for easy cleaning.
Concealed perimetral flushing rim. Water supply can be recessed from below or exposed from the side (right/left).
Recessed horizontal or vertical waste outlet. Supplied with PVC pipe.
Pre-drilled holes for fixing the toilet seat. Supplied with stainless steel blanking caps when installed without toilet seat lid.
Quick to install: 2 access panels with theft prevention TORX security screws.
CE marked. Complies with European standard EN 997 for 4L flush.
Weight: 22kg.
10-year warranty.
TECHNICAL FEATURES
MONOBLOCO 700 PMR WC pan with cistern
Ref. 110790
| Height | 895mm |
|---|---|
| Length | 700mm |
| Width | 370mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | Polished satin 304 stainless steel |
Bucket sink in stainless steel for wall mounting. Supplied with stainless steel wall panel, supporting bracket and 3 1/2" x 2" grated waste, and reducer from 2" - 1 1/2".
Разделительная стенка для писсуара LISO, нержавеющая сталь AISI 304 Delabe 100590
TECHNICAL FEATURES
LISO urinal divider for wall-mounting
Ref. 100590
| Height | 700mm |
|---|---|
| Length | 25/50mm |
| Width | 350mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |
Настенный крепёж для инвентаря 4-й, Mop and Broom Holder Н/Р сталь AISI304
DESCRIPTION
Питьевой фонтан настенный сенсорный Н/Р сталь AISI304 6V(4x1.5V)
AFO 01.Yst. steel sensor controlled drinking fountain
AFO 01.Y is st. stainless wall hung drinking fountain controlled by sensor. Water runs after disrupting the scanning zone.
Fountain is made by welding all components together.
Fountain is suppplied with safety power 12 V, 50 Hz from power supply ZAC (AFO 01.Y) or with 4x AA battery (AFO 01.YB).
Material is standardly st. steel AISI 304 or can be AISI 316 (AFO 01.Y.CL or AFO 01.YB.CL).
St. steel driking fountain AFO 01.Y is based on favourite model AFO 01 with manual control.
The sensor, located on the right side of the fountain, is reacting on the approach of the user. Water starts to run from the nozzle, located in the middle of the fountain bowl, and runs over the time when the user´s head is in the scanning zone (max. 30 sec.) + preset time (max. 4 sec.) to clean the nozzle.
Package contents
- st. steel drinking fountain
- nozzle
- sensor and electronic
- electromagnetic valve
- connecting flexible hose
- corner valve with filters
- siphon
- mounting material
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 1 - 10 Bar (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 2 - 8 Bar (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| outlet | d = 40 mm |
| bowl inner dimension | d = 245 mm |
| weigth | 4 kg |
| suppply | 12 V, 50 Hz (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 6 V - 4 x AA battery (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| power supply | ZAC 1/20 (max. 3 x AFO 01.Y ; AFO 01.Y.CL) |






