Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.0 ml Dosage) Ophardt Hygiene
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 3-4 недели
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.0 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.0 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Видео
RX 5 T настенное крепление для дозатора Ophardt Hygiene
Art. no. 4401226
| Lock |
| 85x247x49 (WxHxD in mm) |
Напольное крепление для дозатора RX5T Ophardt Hygiene 1422671
Jalg dosaatorile RX 5 T
Уловитель капель для дозатора RX5T жёлтый Ophardt Hygiene SHRX5T-K
Drip tray for RX 5 T dispensers, ABS plastic, Yellow
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 1800 |
| Product Type: | Drip tray |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | Plastic |
| for dispensers with table holder: | Yes |
| Mounting: | for dispenser tied mounting |
Уловитель капель для дозатора RX5T оранжевый Ophardt Hygiene SHRX5T-O
Drip tray for RX 5 T dispensers, ABS plastic, Orange
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 1800 |
| Product Type: | Drip tray |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | Plastic |
| for dispensers with table holder: | Yes |
| Mounting: | for dispenser tied mounting |
Уловитель капель для дозатора RX5T красный Ophardt Hygiene SHRX5T-R
Drip tray for RX 5 T dispensers, ABS plastic, Red
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 1800 |
| Product Type: | Drip tray |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | Plastic |
| for dispensers with table holder: | Yes |
| Mounting: | for dispenser tied mounting |
Уловитель капель для дозатора RX5T белый Ophardt Hygiene SHRX5T-W
Drip tray for RX 5 T dispensers, ABS plastic, white
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 1800 |
| Product Type: | Drip tray |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | Plastic |
| for dispensers with table holder: | Yes |
| Mounting: | for dispenser tied mounting |
Дозатор для мыла настенный ABS, белый пластик 1,1L Mediclinics DJ0010F
Seebidosaator valge/suitsukava
ABS termoplastist klaas
1,1L
22,00 €
Смеситель на раковину с инфракрасным сенсором VOLTA Presto 55160
Sensoriga valamusegisti
kroom
VOLTA
Presto
kroom
787,00 €
Дозатор 75mm носик, хром Damixa 480000
Vedelseebi dosaator
75 mm otsik
91,48 €
Дозатор для мыла, встраеваемый в нишу 950ml Н/Р сталь сатин Wagner Ewar WP208eS
LIQUID SOAP DISPENSER WP 208
148 x 448 x 120 mm
950 ml bottle
- Liquid soap dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 316L).
- All-stainless steel housing; all corners fully welded, visible surfaces satin finished and brushed.
Further available surfaces: see below. - One-hand operated and non-drip soap pump.
- Designed for standard 950 ml disposable bottles of liquid soap or hand lotion.
- Also refillable with large container using the plug-in tank as an option.
- Inspection slot to indicate fill level.
- Accessible for refilling through lockable, removable front panel with fall protection.
- Keyed alike cylinder lock in corrosion-resistant zinc die-casting.
- Wear parts and front panel can be replaced as modules.
- Installation dimensions: 150 x 450 x 110 mm
- Mounting: With four screws in wall opening through fixing holes in the side walls.
- Delivery includes fixing material and first fill with soap.
- Weight (in kg): 4,0
automatic washing system for wellingtons with jets - 12V, 50Hz
| Radius of sensor | 0 – 0,4 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,3 – 1,0 MPa |
| Outlet | d = 32 mm |
| Inner dimensions of the trough | 250 x 400 x 280 mm |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 12 V, 50 Hz |
| Power requirement | 10 VA |
| Source of power supply | ZAC 1/20 (max. 2 x AMO 01) |
| ZAC 1/50 (max. 5 x AMO 01) | |
| Weight | 18 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet d = 32 mm
- Set up cable for power supply – 12 V, 50 Hz from source of power supply ZAC






