Уловитель капель для дозатора RX5T красный Ophardt Hygiene SHRX5T-R
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14 дней
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Уловитель капель для дозатора RX5T красный Ophardt Hygiene SHRX5T-R
Drip tray for RX 5 T dispensers, ABS plastic, Red
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 1800 |
| Product Type: | Drip tray |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | Plastic |
| for dispensers with table holder: | Yes |
| Mounting: | for dispenser tied mounting |
Файлы
Напольное крепление для дозатора RX5T Ophardt Hygiene 1422671
Jalg dosaatorile RX 5 T
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.0 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.0 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Дозатор для мыла 0,2l настенный, без замка, сатин Wagner Ewar PP17S
- Liquid soap dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 316L).
- All-stainless steel housing with rounded vertical corners. Visible surfaces satin finished and brushed.
Further available surfaces: see below. - One-hand operated and non-drip soap pump with 200 ml tank.
- Tank with large, lockable refill opening.
- Designed for standard liquid soaps or hand lotions.
- Inspection slot to indicate fill level.
- Accessible for refilling through hinged housing.
- With spring-clip locking.
- Wear parts can be replaced as modules.
- Mounting: With four screws through key holes and one optional anti-theft hole in the back wall.
- Delivery includes fixing material.
- Weight (in kg): 0.7
Мыло для дозатора WAGNER EWAR 500 мл , 12 шт 950594
Biologically degradable.
Packacking unit: 12 bottles x 500 ml; 7,0 kg
Дозатор для мыла Н/Р сталь черный 1,5L Mediclinics DJ0031B
154,00 €
Дозатор для дезинтификанта 950ml , Н/Р сталь сатин Wagner Ewar WP102-7
DISINFECTANT DISPENSER 950ML TANK WP 102-7
80 x 298 x 120 mm
- Disinfectant dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 316L).
- All-stainless steel housing; all corners fully welded, visible surfaces satin finished and brushed.
Further available surfaces: see below. - One-hand operation disinfectant pump with 950 ml tank.
- Designed for standard disinfectants.
- Inspection slot to indicate fill level.
- Accessible for refilling through lockable, hinged housing.
- Keyed alike cylinder lock in corrosion-resistant zinc die-casting.
- Wear parts can be replaced as modules.
- Mounting: With two screws through key holes and one optional anti-theft hole in the back wall.
- Delivery includes fixing material.
- Weight (in kg): 1,4
Дозатор для дезинтификанта 1000ml, Н/Р сталь сатин Wagner Ewar WP121
DISINFECTANT DISPENSER WP 121
93 x 290 x 225 mm
1000 ml bottle
- Disinfectant dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 304).
- Half-open stainless steel housing; visible surfaces satin finished and brushed.
- Elbow-operated disinfectant pump, can be set to different levels and autoclaved.
- Designed for standard 1000 ml disposable bottles of disinfectant.
- Accessible for refilling from the front side. Lockable cover plate in stainless steel as an option for a surcharge.
- Further accessories for a surcharge: drip tray
- Wear parts can be replaced as modules.
- Mounting: With three screws through holes in the back wall.
- Delivery includes fixing material.
- Weight (in kg): 1,2






