Delabie MINIMAL угловая раковина с отверстием под смеситель нержавеющая сталь сатин 121550
Бренд:
Единица: шт
Время доставки: 14-21 день
‼️ Используй промокод KEVAD2026 в корзине и получи скидку – только сегодня!
▼ Читать далее: ...
✅ Популярные товары в наличии на складе в Таллине — доставка 1–3 дня или самовывоз.
✅ Если товар под заказ, уточните детали — часто мы можем предложить доставку быстрее ожидаемого: info@pegu.ee
✅ На все товары действует гарантия 2 года и право на возврат 14 дней.
✅ Автоматическая отправка счета на e-mail. Для e-arve добавьте пометку в комментариях.
ℹ️ Цена включает налог с оборота (KM).
PEGU OÜ — Usaldusväärne ettevõte 2025 Delabie MINIMAL угловая раковина с отверстием под смеситель нержавеющая сталь сатин 121550
MINIMAL corner washbasin
Ref. 121550
Wall-mounted corner washbasin (90° angle).
Basin internal diameter: 320mm.
Clean and simple design.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm
Rounded edges prevent injury.
With Ø 35mm central tap hole.
Supplied with 1 ¼" waste.
Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 4kg.
Файлы
Система смыва для писсуаров с радаром 2-6 шт, или до 3 m писсуар Presto 52454
1099,00 €
Рукосушитель Mediclinics Speedflow с сенсором, Н/Р сталь , матовый M06ACS
Elektroisolatsioon klass 1
Kaal 3,8 kg
Voolutarve 1,3-4,8 A
Koguvõimsus 1010W-1150W
Kaitseklass IP23
Müratase 58-68dB(2m kaugusel)
Kuivatusaeg 10-15 sek.
509,00 €
Дозатор для дезинтификанта, мыла, лосьёнов 500ml, бесконтактный RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Дозатор для мыла бесконтактный 500ml , Н/Р сталь сатин Wagner Ewar WP101e
SENSOR-LIQUID SOAP DISPENSER 500ML BOTTLE WP 101E
86 x 260 x 121 mm
- Sensor liquid soap dispenser in robust, germ-reducing and easy-care stainless steel (AISI 316L).
- All-stainless steel housing; all corners fully welded, visible surfaces satin finished and brushed.
Further available surfaces: see below. - With EWAR® eModule touch-free operated and non-drip soap pump.
- Designed for standard 500 ml bottles of liquid soap or hand lotion.
- Inspection slot to indicate fill level.
- Accessible for refilling through lockable, hinged housing.
- Keyed alike cylinder lock in corrosion-resistant zinc die-casting.
- eModule battery-powered with two 1.5 V Baby/LR14 batteries.
Power supply available as an option. - Wear parts can be replaced as modules.
- Mounting: With three screws through key holes and one optional anti-theft hole in the back wall.
- Delivery includes fixing material, batteries and first fill with soap.
- Weight (in kg): 2,1
Разделительная стенка для писсуара LISO, нержавеющая сталь AISI 304 Delabe 100590
TECHNICAL FEATURES
LISO urinal divider for wall-mounting
Ref. 100590
| Height | 700mm |
|---|---|
| Length | 25/50mm |
| Width | 350mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |






