Tootegrupid

Kuivkäimlad Separett, -Vedelikku eraldav

Kuivkäimlad Separett, -Vedelikku eraldav

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 


Projektide hinnapäringud palume saata e-mailiga: info@pegu.ee

 Klientide nõustamine 9.00-19.00, tel.+372 515 0681

Registreeru kasutajaks 

SÜGIS2022 sisesta sooduskood ostukorvi lehel kupongi lahtrisse!

CINDI® Famly suudab regulaarselt käidelda kuni kuue inimese inimjäätmeid.

 

Tualetti on võimalik kasutada üksteise järel otse, mis tähendab, et 24 tunni jooksul saab CINDI® Family hakkama kuni 40 külastusega. Tualettruum jälgib külastuste arvu ja kohandab põletamisaega, et jääkaine oleks alati tuhk.

CINDI® Family-l on kasutajasõbralik ekraan, millel on hõlbus juurdepääs menüüle, kus saate reguleerida kõike alates keelest kuni põletamisajani. Ekraan annab teada ka siis, kui on aeg tuhavann tühjendada, kui peate sooritama puhastusmomendi (tuhapanni ja suitsutoru puhastamine) ning millal on aeg hoolduseks (vastavalt hooldusintervallidele).

Kuidas toode töötab
CINDI® perekond on põletustualett, mis põletab jäätmeid tuhaks umbes 550 Celsiuse kraadi juures (1200 Fahrenheiti). Nagu ahi, kasutab see kambri soojendamiseks kütteelementi. Kogu niiskus ja vedelikud aurustatakse ning kõik tahked jäätmed koos paberkotiga põletatakse tuhaks. 550 kraadi saavutamiseks vajalik aeg sõltub protsessi käigus kambris olevate jäätmete ja vedelike kogusest. Põletada tohib ainult uriini, tahkeid jäätmeid ja tualettpaberit.
 
Kui ükski programm ei tööta ja tualett on ooterežiimis, töötab ventilaator pidevalt väikese kiirusega. Selle eesmärk on lasta niiskusel tualettruumist välja ventileerida ja vältida külma õhu sattumist toru kaudu tualetti.
 
Kui põletusprogramm töötab, tõmbab ventilaator õhku läbi põletuskambri, et põletusprotsessi pidevalt hapnikku lisada. See võimaldab ka kuuma õhu ja suitsu voolata läbi toru ja kambrist välja.
 
TÄHTIS! Niikaua kui tualettruum on ventilatsioonitoru külge kinnitatud, tuleks toide sisse lülitada. Ventilaatori pöörlemisel takistab see niiske õhu sattumist tualetti. Kui toide on välja lülitatud, tuleb tualett torust lahti ühendada ja toru ühendada, et vältida niiske õhu sisenemist.
 
 
Kasutusjuhised
WC külastus
1. Tõstke üles nii kaas kui ka rõngas
2. Sisestage ühekordselt kasutatav kott
3. Istu tualetti ja kasuta tualetti
4. Lükake loputuskäepide alla ja vaadake, et kott kukuks alla nagu peaks
5. Sulgege kaas
6. Valige põletusprogramm
 
Lihtne kasutada

Asetada kott käimla kukutusluukidele. Pärast käimla kasutamist vajutada kukutushooba.

Vali programm
Vajutada sobivat nuppu ning põletusprotsess algab. Näidikul kuvatakse teated käimla töö kohta ning menüüst saab reguleerida näiteks põletusaega ja tühjendusintervalli.

Tühjenda tuhasahtel
Eemaldada esipaneel ja tõmmata tuhasahtel välja. Esipaneeli saab ka fikseerida.

Ventilaator
Kui ükski programm pole käimas, töötab ventilaator pidevalt madalal kiirusel, et eemaldada niiskus ja takistada külma õhu torust sissepääsemist. Kui kasutatakse põletusprogrammi, juhib ventilaator õhu põletuskambrisse, et lisada hapnikku. Kuum õhk ja suits juhitakse toru kaudu kambrist välja. Kui käimla on ventilatsioonitoruga ühendatud, peaks elekter olema sees. Kui elekter kinni panna, peaks käimla toru küljest lahti ühendama ning toru sulgema, et külm õhk sisse ei pääseks.

Sobib kõigile
Käimlaga on kaasas lasteiste Sally, mis võimaldab käimlat mugavalt kasutada ka väiksematel pereliikmetel.

Lihtne puhastada
Lisaks tavalisele niiske lapiga puhastamisele tuleb regulaarselt puhastada ka käimla tuhasahtlit. Teate ilmumisel näidikule tuleb tuhasahtel tühjendada, valada sinna 1 liiter vett ja käivitada põletusprogramm. Näidik annab teada ka suitsulõõri puhastamise vajadusest. Lõõr puhastatakse kaasasoleva terasharja abil. Harjata käimla tagaosas olevat suitsutoru kogu harjavarre pikkuses ja puhastada eralduv materjal tolmuimejaga.

Paigaldamine
Tuulutustorustik tuleb paigaldada täpselt juhiseid järgides, et tagada hea põletustulemus ja käimla toimivus. Lubatud paigaldusvariante on kolm. Kõigis variantides tuleb käimlaruumi välisseina paigaldada värske õhu klapp. Paigaldusjuhiste eiramine tühistab garantii ning mõjutab negatiivselt põletustulemust ja käimla tööd.

See on lisatud
- Tualettruumi Cindi® pere põletamine
- Paigaldusjuhend Cindi® Family
- Cindi® Family kasutusjuhend
- Seinale riputatud juhised Cindi® Family jaoks
- paigaldusifoon Cindi® Family
- pikk paindumine Ø110 mm 90 °
- puhastushari
- installimall
- Sally turvatool
- 500 tk kotti
- Õhupuhasti
- Peitel
- O-rõngad
- lisakaitsmed
Täiendage kindlasti sissepuhke- ja väljatõmbeõhu paigaldusmaterjale! Vaadake meie "ventilatsioonikomplekti põletuskäimlate" soovitatud lisavarustust

 

Incinerating toilet CINDI Family

Maintenance and cleaning

General cleaning 
Wipe down the toilet both outside and inside with a slightly damp or well wrung cloth with a little cleaning liquid. Do not rinse the toilet with water either outside or inside. The incineration chamber and circuit board may be damaged.

Cleaning the ashpan
When the ash box has been emptied twice the message CLEAN ASH PAN WITH 1L WATER + BIG PROGRAM will be displayed. Confirm by pressing the middle button. Cleaning is undertaken in order to remove the crystals that are formed when urine has been evaporated by the incineration and for the toilet to be cleaned inside. Do the following:

1. Take the ash pan out and empty it 
2. Pour 1 litre of water into the ash pan
3. Place the ash pan back in to the toilet
4. Run the big program

 

Software

Here you can download the latest software for your CINDI Family 

You can see your current software when you start your toilet or by selecting "info"

If the version below doesn´t appear, we recommend that you update to the latest version. 

To do this, follow these steps: 

 1. Click on the file below to download the update
 2. Open the folders up downloaded
 3. Save the update file name "cindi.hex" to a USB memory stick
 4. Turn off the toilet
 5. Connect the USB memory in the toilet
 6. Hold down the "confirm selection button" while starting the toilet
 7. Release the button when toilet software appears on the display

Download the latest software: CINDI 2.01

 

 • This is included

  - Incinerating toilet Cindi® Family

  - Installation manual Cindi® Family

  - User manual Cindi® Family

  - Wall hung how-to manual Cindi® Family

  - Installation siphon Cindi® Family

  – Long bend Ø110 mm 90°

  – Cleaning brush

  – Installation template

  – Sally Child Seat

  – 500 pcs bags

  – Vent cowl

  – Chisel

  – O-rings

  – Extra fuses

  Be sure to supplement with installation material for supply and exhaust air! See recommended accessories for our "ventilation kit incineration toilets"

Tootekood: SEP1228-01 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
2725,00 €

Komplektis on ämber, iste ja korpus. 

Sanitoa mudel on traditsiooniline kuiväimla, ilma vedeliku separeeritava võimalseta.

Tootekood: SEP30057 ,   Tarneaeg: 7 päeva
259,00 €

Komplektis on ämber, iste ja korpus. 

Sanitoa mudel on traditsiooniline kuiväimla, ilma vedeliku separeeritava võimalseta.

 

 

Tootekood: SEP30056 ,   Tarneaeg: 7 päeva
259,00 €

 Complete top with toilet seat, view screen with rotary wire, spring and push button

 

Tootekood: SEP10299-04 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
217,62 € (7%)
234,00 €
 • plastic
 • Uriini separeeriv kuivkäimla 
 • Hoone siseseks kasutuseks 
 • Ventilaatoriga 12/230V
 • Ämbri -ja Wc istelauaga
Tootekood: SEP1172-01 ,   Tarneaeg: 7 päeva
431,25 € (25%)
575,00 €

Mahuti komposteerimiskast Separett 30010  Roslagskomposten 500L 1 tk.

ROSLAG COMPOST

Art. no 30010

Joint composting of household and latrine waste

The Roslag compost is a hardy latrine compost with a secure cover that is suitable for the joint composting of household and latrine waste at second home properties.

With two containers of 500 liters each one can handle a large volume as they are used alternately. This means filling one container to 3/4, then allowing it to compost while filling the other. The compost is ventilated on both sides.

For joint composting of household waste and latrine waste where there is year-round residence Roslagskomposten deals with waste for up to five people.

As latrine waste contains limited amounts of nutritional substances the composting time is longer, between 12-24 months, depending on the climate. Hence we recommend 2 containers with alternate filling/composting.

This is included in delivert: 1 x 500 l compost, 1 lid.

 

Bio- ja toidujäätmete kompostimine (soovitav kogus 2 tk)
 
Roslagi kompostikonteiner on vastupidav, kindla kaanega tualettkonteiner, mis sobib olme- ja käimlajäätmete kooskompostimiseks kõrvalkodus.
 
Kasutades kahte 500-liitrist mahutit, saab kumbki toime tulla suurema mahuga, kuna neid kasutatakse vaheldumisi. See tähendab ühe anuma täitmist 3/4 ulatuses ja seejärel kompostimist, kui teine on täis. Kompost on mõlemalt poolt ventileeritud.
 
Majapidamis- ja käimlajäätmete ühiseks kompostimiseks aastaringseks elamiseks sobivad kaks konteinerit jäätmete kompostimiseks kuni viiele inimesele.
 
Kuna käimlajäätmed sisaldavad piiratud koguses toitaineid, pikeneb kompostimisaeg ja jääb kliimast olenevalt vahemikku 12–24 kuud. Seetõttu soovitame 2 konteinerit vahelduva täitmise/kompostimisega.
 
Sisu: 1 x 500 liitrit komposti, 1 kaas.

 

Компостирование био и пищевых отходов (рекомендуется 2 штуки)
 
Компостный контейнер Roslag — это стойкий контейнер для туалета с надежной крышкой, который подходит для совместного компостирования бытовых и туалетных отходов во вторичном доме.
 
При использовании двух контейнеров по 500 литров каждый может справиться с большим объемом, так как они используются попеременно. Это означает заполнение одного контейнера на 3/4, а затем его компостирование при заполнении другого. Компост проветривается с обеих сторон.
 
Для совместного компостирования бытовых отходов и отходов уборных при круглогодичном проживании два контейнера подходят для компостирования отходов до пяти человек.
 
Поскольку туалетные отходы содержат ограниченное количество питательных веществ, время компостирования увеличивается и составляет от 12 до 24 месяцев, в зависимости от климата. Поэтому мы рекомендуем 2 контейнера с попеременным наполнением/компостированием.
 
В комплект входит: 1 x 500 л компоста, 1 крышка.

 

Tootekood: SEP30010 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
558,00 €
Tootekood: SEP1165-01 ,   Tarneaeg: 14 päeva
125,00 €

Privy 500

Separett Privy on uriinieraldajaga komplekt kuivkäimla tarvis ning on lihtsalt paigaldatav olemasolevasse puidust istelauaga kuivkäimlasse.                

  Uriin ja tahke komponent hoitakse lahus. Tulemuseks on haisuvaba käimla, kuivolluse math mäheneb oluliselt ning seda on hõlpsam käsitleda.

  Uriin suunatakse painduva vooliku abil kas kanalisatsiooni või kogumisnõusse.  Tahke olluse tarvis  võib kasutada lisatarvikute hulgas pakutavaid kogumisnõusid ja jäätmekotte.

  Komplekt sisaldab kuivkäimla iste koos kaanega, mis on teeb käimla kasutamise mugavaks aastaringselt.

 

   Privy 500 komplekti kuuluvad:


 
Uriinieraldaja, iste kaanega, painduv uriinivoolik pikkusega 2,5m.

Tootekood: SEP1011-03 ,   Tarneaeg: 7 päeva
103,50 € (10%)
115,00 €

Privy 501

Separett Privy on uriinieraldajaga komplekt kuivkäimla tarvis ning on lihtsalt paigaldatav olemasolevasse puidust istelauaga kuivkäimlasse.                

  Uriin ja tahke komponent hoitakse lahus. Tulemuseks on haisuvaba käimla, kuivolluse math mäheneb oluliselt ning seda on hõlpsam käsitleda.

  Uriin suunatakse painduva vooliku abil kas kanalisatsiooni või kogumisnõusse.  Tahke olluse tarvis  võib kasutada lisatarvikute hulgas pakutavaid kogumisnõusid ja jäätmekotte.

  Komplekt sisaldab kuivkäimla iste koos kaanega, mis on teeb käimla kasutamise mugavaks aastaringselt.

 

   Privy 500 komplekti kuuluvad:


 
Uriinieraldaja, iste kaanega, painduv uriinivoolik pikkusega 2,5m.

Tootekood: SEP-PRIVI501 ,   Tarneaeg: 21 päev
142,50 € (5%)
150,00 €
Tootekood: SEP1060-01 ,   Tarneaeg: 7 päeva
22,00 €
Tootekood: SEP1127-02 ,   Tarneaeg: 7 päeva
20,00 €
Tootekood: SEP1118-01 ,   Tarneaeg: 7 päeva
22,00 €

Separett Cindi kuivkäimlale kotid 500 tk

 
Bags for our incinerating toilet models that is placed on in the toilet before the visit. It ensures a good fit and function. 500/package
 
Tootekood: SEP-1177-01 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
67,00 €

Separett Cindi kuivkäimlale ventilatsiooni torude komplekt d110mm

 
- 4 tk 1 m Ø110 mm toru
- 2 tk seinakinnitust
- 3 tk sirgühendusega toru
- 2. silmus 45 ° pistikutoru
- Värske õhu klapp 150 cm x 150 cm ruut
- silikoon
 
- 4 pcs 1 m Ø110 mm pipe
- 2 pcs wall mount
- 3 pcs straight connector pipe
- 2 st 45° connector pipe
- Fresh air valve 150cm x 150 cm square
- Silicone
Tootekood: SEP-1181-01 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
198,00 €
Tootekood: SEP1155-01 ,   Tarneaeg: 7 päeva
30,00 €
Tootekood: SEP1154-01 ,   Tarneaeg: 7 päeva
30,00 €

Lasteiste Separett

Tootekood: SEP1101-01 ,   Tarneaeg: 7-14 päeva
55,00 €

Ejektor-uriinimahuti 50

Separett Ejektormahutit on lihtne paigaldada, puuduvad liikuvad osad ning veevõrguga ühendades  segab uriini veega suhtes 1:8.  Selleks peab olema võimalus ühendada veevõrku, milles on rõhk vähemalt 2 kp/cm2.  Mahuti suurusega 50-liitrit on sobilik suvilasse, suvekoju ning arvatav tühjendussagedus on 2-3 nädalat.  Mahuti kaans olev ujuk informeerib uriini tasemest mahutis.  Jugapump (ejektor) segab uriini veega ning tühjendab mahuti ilma, et kasutaja peaks seda käsitlema. Ühendusteks kasutatakse  ½” aiavoolikut.

 

Komplektis on 10 meetrit pikk, ¾” tühjendusvoolik koos 50 cm pikkusega pihustiotsikuga. Tühjendusvoolikut on võimalikpikendada kuni 20 meetrini.
Kõrgus 465 mm, läbimõõt 475 mm.

 

Valmistatud Rootsis

www.separett.com

Tootekood: SEP1013-03 ,   Tarneaeg: 14 päeva
189,00 € (10%)
210,00 €
Tootekood: SEP10417-03 ,   Tarneaeg: 7-14 päeva
75,00 €
Tootekood: SEP1012-03 ,   Tarneaeg: 7 päeva
22,50 € (10%)
25,00 €

Torp-Isak, Weekend anum 30L

Tootekood: SEP60417 ,   Tarneaeg: 2-3 nädalad
35,00 €
Tootekood: SEP10367-04 ,   Tarneaeg: 7-14 päeva
45,00 €
Tootekood: SEP10798-01 ,   Tarneaeg: 14 päeva
205,20 € (10%)
228,00 €