Soodustooted
❓ Otsid õiget toodet, kuid ei ole kindel, mis sobib?
PEGU.ee aitab valida – räägi otse eksperdiga, kellel on 25+ aastat kogemust segistite, dušisüsteemide ja aksessuaaride alal.
Küsi nõuTarne ja saadavus PEGU.ee-s
▼ Loe edasi: ...
✅ Enamik PEGU.ee populaarseid ja käibetooteid on laos olemas – see tähendab, et tarneaeg Eestis on 1–3 päeva.
✅ Soovi korral saab tooted ise laost järele tulla.
✅ Kui toode on tellimisel ja tuleb tehasest, on tavapärane tarneaeg 2–4 nädalat.
Täpse tarneaja saab alati enne tellimist üle küsida või pärast tellimuse esitamist anname kliendile tarneinfo kohe teada.
Küsimuste või e-arve soovi korral kirjuta meile: info@pegu.ee
Aeraator duši/vanni/termostaadi/köögi segistile M24x1/A kroom
DAMIXA 1305000
21,34 €
Aeraator dušiotsik Presto , süvistatud paigaldus (5 tk)
90191
Aeraator Presto 291***
35,00 €
Akita keraamiline Divertor 35mm ja 41mm
Damixa 0316400
70,13 €
Akuga aiaprits 5l
Taimekaitsevahendite ja leheväetiste pritsimiseks koduaias ja väiksemas istanduses
AKUPRITS
micro USB
Опрыскиватель FINLAND 1937 5 л
Для опрыскивания растений и борьбы с сорняками в приусадебных участках.
- Бак из высококачественного пластика, устойчивого к химическому воздействию.
- Рабочее давление 1.7 - 2 бар.
- Телескопический металлический брандспойт 36-60см
- Регулируемый угол распыления 0-90°
- Максимальный расход жидкости 0,3л/мин.
- Длина соединительного шланга 150см
- Плечевой ремень
- Зарядка Li-Ion аккумулятора от зарядного устройства
- Продолжительность полной зарядки – 4 часа.
- Непрерывная работа от одного заряда до 120 минут
- Индикатор уровня заряда аккумулятора
90,46 €
Akuga aiaprits FBSPR2L Finland 2L
Taimekaitsevahendite ja leheväetiste pritsimiseks koduaias ja väiksemas istanduses
AKUPRITS
micro USB
• Tööaeg ühe laadimisega kuni 120 minutit.
• Maksimaalne vedeliku tarbimine 0.2 l/min.
55,90 €
Allure Haceka harja pea - varuosa 0497838
9,15 €
Alpa peitsegisti , kroomnupp, 30 sek PRESTO 35941
35941
Peitsegisti 30 sek töötsükkel
710,00 €
Ämbrirest valamule Intra U2
URIST2-1
124,00 €
Ämbrirest valamule Intra U4
URIST4-1
124,00 €
Antivandaalne Peegel R/V teras 385x485 AISI304 DELABIE 3452
Stainless steel rectangular mirror, H. 500mm
Ref. 3452
| Depth | 10mm |
|---|---|
| Length | Unbreakable mirror |
| Width | 385mm |
| Drop height | 485mm |
| Finish | "Mirror" polished 304 stainless steel |
285,00 €
ARC jooksutoru remondikomplekt
Damixa 0318300
70,13 €
ARC komplektne sisu. Kroom/hall 2398478
103,67 €
ARC komplektne sisu. Kroom/kroom Damixa
2398400
103,67 €
ARC komplektne sisu. Kroom/must
2398474
103,67 €
ARC valamusegisti kõrgendus
3479000
91,48 €
Automaatne trummel voolikuga ja pihustiga L. 15m. Maksimaalne temperatuur 70°C Delabie 5675T2
DESCRIPTION
Auto-rewind 304 stainless steel hose reel - Ref. 5675T2
FOR CLEANING FLOORS AND WORK SURFACES
Auto-rewind hose reel with flexible hose L. 15m and guide rollers: Maximum temperature 70°C.
Flow rate 23 lpm at 3 bar.
Maximum pressure 20 bar, 12 bar with trigger-op hand spray. 304 Stainless steel base and drum Ø 390mm.
Order separately: an angled stopcock with integrated vacuum breaker to prevent the back flow of polluted water into the mains supply.
TECHNICAL FEATURES
Auto-rewind 304 stainless steel hose reel
Ref. 5675T2
| Connector | 3/4" |
|---|---|
| Height | 400mm |
| Depth | 410mm |
| Length | 186mm |
| Flow rate | 14 lpm |
| Finish | 304 Stainless steel |
2903,00 €
Avamise pool TMC üles/alla Damixa termostaadile 0318500
78,26 €
Avamise sisu , termostaadile seeriad 37
3752700
50,82 €
Barens köögivalamu roostevabast terasest A300 320x360mm korgi, ketiga, sifooniga
General
| Modulesize from (cm): | 40 |
| Size (mm): | 360 x 320 |
| Large bowl (mm): | 300 x 260 x 135 |
| Cut-out dimensions (mm): | 330 x 290 |
| Radius (mm): | 65 |
| Mounting: | Inset |
| Properties: | Overflow, plug waste |
223,00 €
Barens köögivalamu roostevabast terasest BC380-R25 ümmargune D45, korvsõelaga Intra
BC380-R25
Ümargune R/V teras valamu D 45CM sügavus 18CM
254,00 €






