UUDIS! Boilerid Electrolux Q-Bic seeria

Veeboilerid Electrolux Q-Bic seeria
Q-Bic Minimaalne suurus maksimaalsete võimalustega
Korpuse mugav vorm ülemise ja alumise sisselülitamisega ning superkompaktsed mõõdud võimaldavad paigaldada seadme isegi kõige piiratumasse ruumi. Võimas soojenduselement aga tagab kiire soojenduse.
Tänu kindlale korrosioonikaitse süsteemile Protect Tank, on veesoojendi Q-bic sisepaagi garantii 5 aastat.
Spetsiaalne termostaat kaitseb veesoojendajat ülekuumenemise eest;
Kuuma soojendamise vastane kaitse lülitab soojenduselemendi välja seadmes vee puudumise korral;
Äravoolu kaitseklapp võimaldab vabaneda üleliigsest rõhust.
Sarjas on esitletud mudelid Q-bic O alumise sisselülitusega ja mudelid Q-bic U ülemise sisselülitamisega, mis võimaldab seadmeid paigaldada ruumidesse, sõltuvalt vee juurdevoolu kohast.
Kompaktsete mõõtmetega veesoojendi saab paigutada ka kõige kitsamasse ruumi. Ja tänu mudelite valikule, nii alumise kui ka ülemise ühendusega, saab seadet paigaldada olenemata veevarustuse kohast.

Veesoojendid on saadaval kahes mudelis - 10 ja 15 liitrit. Electrolux Q-bic 10-l on võimas 2000 W kütteelement, mis soojendab vee kuni 75°C vaid 19 minutiga. Seade suudab iseseisvalt hoolitseda oma vastupidavuse eest. See saavutatakse tänu sisseehitatud ECO-režiimile. Seadmes olev vesi kuumutatakse kuni 55°C, mis vähendab katlakivi teket, pikendab kütteelemendi eluiga, tagab usaldusväärse kaitse bakterite eest ja pikendab seadme eluiga.
