Aiakraani käepide, FM Mattson külm vesi
Tootekoodid ja tehniline info on kättesaadavad projekti või spetsiaalse päringu korral.
Ekspert aitab valida sobivaima lahenduse nii koju kui objekti jaoks.
Soovitame jagada tootelehte, mitte ainult koodi – see välistab segaduse.
Küsi julgelt: info@pegu.ee

Ühik: tk
Tarneaeg: 4-5 nädala
Müüja: PEGU OÜ
Aiakraani käepide, FM Mattson külm vesi
Headwork
Article number: 35051810
Description: Olive, CW
FM Mattson külmumisvastane aiakraan 400mm, võtmega soe+külm vesi
Garden valve for cold and hot water
- For cold and hot water
- With approved non-return valves
- Can be cut to suit wall thickness
- Wall bracket: H=70 mm, W=180 mm, screw holes c/c 164 mm
Läbi seina paigaldatav veekraan
Eksklusiivne disainkraan, valmistatud matistatud pinnatöötlusega roostevabast terasest. Kraan on spetsiaalselt disainitud nõudlikumale majaomanikule kuid onsobilik kasutamiseks ka koolides ja avalikus kasutuses olevates hoonetes kus on olulised nii disain, funktsionaalsus kui ka vastupidavus.
Juhul kui kraan paigaldatakse eriti rasketesse välistingimustesse, näiteks mere lähedale, on soovitatud valida spetsiaalse pinnaviimistlusega ???? elektropoleeritud pinnatöötluse toode.
DUO välidušš
Duo välidušš on valmistatud matt pinnatöötlusega roostevabast terasest. Välidušš sobib kasutamiseks koduaias, laagriplatsidel, välibasseinide juures, mererannal, ujulate juures jne..
Dušši komplektis ka paigalduskaev..
Välidušš on varustatud isetühjeneva 3-suuna liugventiiliga kindlustamaks kraani külmakindlust ka väga madala välistemperatuuri korral. Võimalikud hooldustööd ja tihendite vahetamise saab teostada ilma kaevetöödeta.. Tuleb vaid kraani korpus kaevust välja tõsta ning teostada hooldustööd kohapeal või viia töökotta.
Juhul kui kraan paigaldatakse eriti rasketesse välistingimustesse, näiteks mere lähedale, on soovitatud valida spetsiaalse pinnaviimistlusega - elektropoleeritud pinnatöötlusega toode.
FM Mattson külmumisvastane aiakraan 1000mm, võtmega soe+külm vesi
Garden valve for cold and hot water
- For cold and hot water
- With approved non-return valves
- Can be cut to suit wall thickness
- Wall bracket: H=70 mm, W=180 mm, screw holes c/c 164 mm