Damixa Silhouet valamusegisti - MEDIUM , matt valge
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-14 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Damixa Silhouet valamusegisti - MEDIUM , matt valge 7493021
|
Silhouet Valamusegisti - Medium |
|
Tootekood Viimistlus Seeria 7493021 EAN Nr.: 5708516830344 Mat valge |
Standardomadused:
1 käepide
Keraamiline tööorgan
Külm start
Kummiaeraator - lihtne puhastada Veesäästu funktsioon Eco-Save 6l/min aerator
SILHOUET
Basin Mixer - Medium matt white
7493021
Matt White
Silhouet
5708516830344
Vola sifoon seina 1 1/4". Matt must A34
Bottle Trap Waste - Matt Black
Damixa 2385061 põhjaklapp klik-klak, matt must
Damixa põhjaklapp klik-klak, must
64,00 €
Neljaastmeline kokkupandav treppredel Hasegawa Lucano must
Lucano treppredelid on disainitud Jaapanis ning sobivad kasutamiseks nii kodus kui bürooruumides.
Redel on kasutajasõbraliku konstruktsiooniga ja lihtsasti kokkupandav. Valikus on 2-3-4- astmelised mudelid.
Kolme- ja neljaastmelisel treppredelile on lisatud turvabarjäär, mis tagab ohutuma ja mugavama kasutamise.
Toote kandevõime 100kg
Saadaval 8 erinevas viimistluses:must, valge, oranž, punane, helehall, virsiku beež, kollane ja sinine.
632,00 €
Kätepaberidosaator MEDICLINICS DT2106 teras, valge epoksükate
Korpuse paksus 0,8 mm
teras, epoksükate
kaal 1,8 kg
Rätikud max 260x100mm
C/Z volditud rätikute mahutavas 400-600 tk
68,00 €
Haceka Kosmos nagi 2-osaline matt must
1208531
22,00 €
Köögisegisti Damixa Tradition, poleeritud Vask, PVD
3706980
PVD viimistlussed:
PVD:(physical vapor deposition) on kõrgtehnoloogiline molekulaar-protsess mis annab tootele eluaegse garantii tuhmumise vastu.
Standardomadused:
1 käepide
120° pöördepiiraja
Keraamiline tööorgan
Külm start
Kummiaeraator – lihtne puhastada Veekulu max.12 l/min
Veesäästu funktsioon Eco-Save
Uus elu klassikalises võtmes
Minnes ajas tagasi nägid segistid kümneid aastaid samamoodi välja nagu Tradition. See oli sinnamaani kuni me astusime sammu edasi ja laiendasime oma tootevalikut uut tüüpi segistitega- sündis ühe käepidemega kangsegisti Tradition, millel on sees moderne Damixa tehnoloogia. Nüüd saab valida klassika ja “modernse klassika” vahel. Peale kroomitud viimistluse on seda seeriat saadaval ka poleeritud messing ja poleeritud vase viimistluses.
Lugu Tradition’i uuenduse taga
Claus Rantzau on Damixa disaini insener kes lõi ühe käepidemega versiooni Tradion’ist. Ta selgitab, et põhjus see luua tuli soovist uuendada klassikalist disaini millel oleks tänapäevased omadused:
„Selles stiilis segisti esindab tuntud disaini mis on olnud palju aastaid populaarne. Stiil ammendab inspiratsiooni romantilisest Prantsusmaa köögist. Ühe kangilise variandi puhul tuleb seetõttu hoolikalt ringi käia.“
„Me nägime palju vaeva keskendudes detailidele, et säilitada vana ja klassikalise segisti karakter. Modernsed tootmisvõimalused on andnud meile materjalid, kuju, portselanist ornamendid ja palju muud, et sobituda originaalse stiiliga, ning samal ajal oleme lisanud segistile modernse tehnoloogia ja funktsionaalsuse.
574,26 €
Haceka Kosmos liigutav 2-ne rätikuhoidja matt must
1208543
42,69 €






