Delabie kontaktivaba elektronik segisti H170mm BINOPTIC MIX 6V 488MCHLH15
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Delabie kontaktivaba elektronik segisti H170mm BINOPTIC MIX 6V 488MCHLH15
BINOPTIC MIX electronic mixer
Ref. 488MCHLH15
Deck-mounted electronic basin mixer:
Independent IP65 electronic control unit.
123 6V Lithium batteries.
Flow rate pre-set at 3 lpm at 3 bar, can be adjusted from 1.5 - 6 lpm.
Scale-resistant flow straightener.
Adjustable duty flush (pre-set flush 60 seconds every 24 hours after last use).
Active, infrared presence detection, sensor at the end of the spout optimises detection.
Chrome-plated brass body.
PEX flexibles with filters and solenoid valves Ø 15mm.
Fixing reinforced by 2 stainless steel rods.
Anti-blocking security.
Spout with smooth interior and low water volume (reduces bacterial development).
Side temperature control with adjustable maximum temperature and ergonomic LH lever.
Drop height 170mm for semi-recessed washbasins.
Suitable for people with reduced mobility.
TECHNICAL FEATURES
BINOPTIC MIX electronic mixer
Ref. 488MCHLH15
| Supply | 6V batteries |
|---|---|
| Connector | M1/2'' Ø 15 |
| Technology | Electronic |
| Drop height | 170mm |
| Spout length | 175mm |
| Flow rate | 3 lpm |
Failid
Delabie valamu pool uputatud QUADRA 380x380, R/V teras AISI304 120650
Semi-recessed QUADRA washbasin
Ref. 120650
Semi-recessed washbasin, 380x380mm.
Suitable for use with wall-mounted or extended mixer/tap.
Basin internal diameter: 310mm.
Cutout diameter: 310mm.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
One-piece, seam-free pressed bowl.
Rounded edges prevent injury.
Supplied with 1¼" waste.
Without overflow.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 3kg.
TECHNICAL FEATURES
Semi-recessed QUADRA washbasin
Ref. 120650
| Height | 130mm |
|---|---|
| Length | 380mm |
| Width | 380mm |
| Thickness | 1.2mm |
| Finish | Polished satin 304 stainless steel |
Damixa Kudos Complete 2 dušikomplekt , pea, käsidušš, kroom 7651700
Damixa dušiotsik Tradition d75mm Eco-Save kroom
7656700
|
Tradition Käsidušš |
|
Tootekood Viimistlus Seeria 7656700 EAN Nr.: 5708516710561 Kroom |
|
Standardomadused: Veesäästu funktsioon Eco-Save 1 pihustusviis |
Kraanikaussi segisti isesulguv MODERN, 15sek 3bar IDRAL 08212
IDRAL 08212
Vajutava nupuga segisti
Idral
kroom
15 sek. töötsükkel 3 bar
6 l/min
Dušikomplekt SPORT isesulguv 30 sek temperatuuri regulaatoriga Idral KSA32/36
Dushikomplekt
kroom
30 sek töötsükkel
Segistiga+toru+otsik
Sobib spordiklubidesse, SPA, fitnesklubidesse ja GYM-ile
Pinnapealne desinfikanti, seebi ja losjoonide jaoks Euro dosaator 500ml, kontaktivaba RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
RX 5 T puutevaba lauadosaator vedelseepide ja desinfitseerimisvahendite jaoks, puutevaba sensortehnoloogiaga, 500 ml, plastikust, vabalt seisev, valikuline: seinakinnitus ja kolonn, valmis ühekordseks hügieenipakendiks, doseerib umbes 1,5 ml/vahetus, reguleeritav doseerimine (1-3 vahetust), töötab 4 LR 14 patareiga
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |






