Delabie Paneel seinale, valamule CANAL 1200mm, R/V teras 100250
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Delabie Paneel seinale, valamule CANAL 1200mm, R/V teras 100250
Splashback 1200mm for CANAL wash trough
Ref. 100250
Splashback for CANAL wash trough.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Length: 1,200mm.
Failid
Köögisegisti seinale Damixa Tradition kroom
250,03 €
Delabie Valamu Fraju roostevaba teras , ilma ülejooksuta 120430
FRAJU wall-mounted washbasin
Ref. 120430
Wall-mounted washbasin, 540x480mm.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm for the bowl and 1.5mm for surround.
Rounded edges prevent injury.
Without tap hole.
Supplied with 1¼" waste.
Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 4.65kg.
Pissuaari vahesein LISO, roostevaba teras AISI 304 100590
TECHNICAL FEATURES
LISO urinal divider for wall-mounting
Ref. 100590
| Height | 700mm |
|---|---|
| Length | 25/50mm |
| Width | 350mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | 304 polished satin stainless steel |
Automatne kummikute pesur harjaga, 220V, 50Hz roostevaba teras AZP Brno RMP 02
automatic washing system for soles with rotary brushes - 230V, 50Hz
RMP 02 is a stainless steel sensor-controlled washing system with rotary brushes for wellingtons. A built-in photocell sensor reacts to the user holding the handrail. The electromagnetic valve switches on, opens the water inlet, the brushes start to rotate and the circular jet injection of the disinfecting lotion is carried out. After placing the foot with the wellington on the grid in between the rotary brushes, the sole is cleaned by means of the horizontal brush. There is a CENTRAL/STOP button on the handrail for emergency switch-off.
The washing system is intended for free standing installation on the floor. Imperfections in the floor are balanced out by four adjustable hobs. The construction of the system allows the outlet to be placed above floor level. Large pieces of dirt are collected by a sieve, which can be easily cleaned. The sieve and brush can be taken out without using a tool.
The RMP 02 washing system, with its easy maintenance, is mainly intended for operations where quick removal of mechanical dirt from wellingtons is required.
The canister with disinfecting solution is not part of the delivery.
Package contents
- body of the washing machine
- removable grid
- electronics with photocell
- rotary brush
- hand brush
- jerican holder
- priming hose
- adjustable supporting legs
- central stop button
| Radius of sensor | 0,5 m |
| Water inlet | G 1/2“ |
| Water pressure | 0,1 – 1,0 MPa |
| Outlet | G 6/4” |
| Electricity protection | IP 55 |
| Power supply | 230 V, 50 Hz |
| Power requirement | 370 W |
| Water temperature | max. 42°C |
| Weight | 41 kg |
- Set up water inlet as per picture
- Set up outlet G 6/4” via effluvial cover
- Set up cable for power supply – 230 V, 50 Hz
Turvavalamu LVR-36-S, sifoon, valamu sees PORTINOX
500x490x300
R/V teras AISI 304






