Delabie Paneel seinale, valamule CANAL 1400mm, R/V teras 100260
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Delabie Paneel seinale, valamule CANAL 1400mm, R/V teras 100260
Splashback 1400mm for CANAL wash trough
Ref. 100260
Splashback for CANAL wash trough.
Bacteriostatic 304 stainless steel.
Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm.
Length: 1,400mm.
Failid
LIRA Splazio 1, köögisifoon , 50 mm põrand., hall 9127999
MORA külmumisvastane aiakraan 1000mm, võti+vaakumklapp 461760
MORA GARDEN - Frost-proof garden valve
Our garden valves are self-draining and therefore frost-proof even if you forget to dismantle the garden hose before the season with degrees below zero. However, we recommended that you always remove the hose and coupling when there is a risk of low temperatures.
DescriptionFor wall thickness max. 1000 mm
Article number 461760
PROPERTIES
- Self-draining
- Key included
- With approved non-return valve
- Can be cut to suit wall thickness
- Wall bracket: H=110 mm, W=60 mm
- Approved backflow prevention device, EN-Standard EN 1717
WC komplekt TEMPOFLOX TC200 3/4" Delabie 761200
DESCRIPTION TEMPOFLUX 1 direct flush valve - Ref. 761200
Cross wall time kit for direct flush: Cross wall control, can be cut-to-size.
Soft-touch operation. Time flow ~7 sec.
Vacuum breaker.
Integrated stopcock and flow/volume rate adjuster.
Solid brass body and chrome-plated push-button.
In-line inlet M3/4".
Connection washer Ø 32/55mm.
For walls ≤ 200mm, without tube.
| Connector | 3/4" |
|---|---|
| Length | 200mm |
Intra ICON valamu IC1 harjatud, alt paigaldamiseks
General
| Size (mm): | 525 x 334 x 97 |
| Large bowl (mm): | 500 x 310 x 83 |
| Designer: | Halvor Thorsen |
Description
Icon hand wash basin IC1-22 in stainless steel 18/10, is designed for under mounting.The hand wash basin is pressed in one piece and has laser-cut integrated outlet holes that are concealed by a removable outlet cover.The basin is supplied with waste. Without overflow.
Brushed finish.
Joogifontään seinale sensoriga R/V teras AISI304 12V/50Hz
AZP Brno AFO01.Y
AFO 01.Yst. steel sensor controlled drinking fountain
AFO 01.Y is st. stainless wall hung drinking fountain controlled by sensor. Water runs after disrupting the scanning zone.
Fountain is made by welding all components together.
Fountain is suppplied with safety power 12 V, 50 Hz from power supply ZAC (AFO 01.Y) or with 4x AA battery (AFO 01.YB).
Material is standardly st. steel AISI 304 or can be AISI 316 (AFO 01.Y.CL or AFO 01.YB.CL).
St. steel driking fountain AFO 01.Y is based on favourite model AFO 01 with manual control.
The sensor, located on the right side of the fountain, is reacting on the approach of the user. Water starts to run from the nozzle, located in the middle of the fountain bowl, and runs over the time when the user´s head is in the scanning zone (max. 30 sec.) + preset time (max. 4 sec.) to clean the nozzle.
Package contents
- st. steel drinking fountain
- nozzle
- sensor and electronic
- electromagnetic valve
- connecting flexible hose
- corner valve with filters
- siphon
- mounting material
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 1 - 10 Bar (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 2 - 8 Bar (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| outlet | d = 40 mm |
| bowl inner dimension | d = 245 mm |
| weigth | 4 kg |
| suppply | 12 V, 50 Hz (AFO 01.Y; AFO 01.Y.CL) |
| 6 V - 4 x AA battery (AFO 01.YB; AFO 01.YB.CL) | |
| power supply | ZAC 1/20 (max. 3 x AFO 01.Y ; AFO 01.Y.CL) |






