Eumar peegel Ambi Due 120x80 LED valgustusega 901-1208-01
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Failid
Antivandaalne Peegel R/V teras 385x485 AISI304 DELABIE 3452
Stainless steel rectangular mirror, H. 500mm
Ref. 3452
| Depth | 10mm |
|---|---|
| Length | Unbreakable mirror |
| Width | 385mm |
| Drop height | 485mm |
| Finish | "Mirror" polished 304 stainless steel |
285,00 €
Delabie Be-line inva peegel reguleeritav 600x500 pikk erconomic käepide 510201N
Tilting mirror with long ergonomic lever
Ref. 510201N
Tilting mirror with long ergonomic lever which facilitates adjustment of mirror angle from a sitting position or by wheelchair users.
For combined installation: can be used from sitting or standing position.
Quick and easy to install: just clip into place.
Anti-theft lock.
Bright white HR Nylon lever
6mm thick Securit safety glass mirror.
Mirror dimensions: 500 x 600mm.
Can be tilted up to 20°.
Technical features
Tilting mirror with long ergonomic lever
Ref. 510201N
| Height | 500mm |
|---|---|
| Depth | 230mm |
| Width | 630mm |
| Width to the wall | 70mm |
| Thickness | 6mm |
| Finish | Bright white HR Nylon |
442,00 €
Frost peegel raamiga 1400x400mm valge ALU U4137-W
UNU mirror with narrow frame. Mirror for hallway, bedroom or bathroom. Can be hung both horizontally and vertically. U4137






