Käetugi Mediclinics 850 mm ülestõstetav R/V teras harjatud BG0850CS
Tootekood: MBG0850CS
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-21 päeva
Kogus: - +
Käetugi 850mm ületõstetav
R/V teras AISI304 harjatud
d 32mm
toru paksus 1,5mm
Pelavajutav äärikukate d 85mm