Tootegrupid

Professionaalne köögisegisti Delabie 5526

Tootekood: DE-5526
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
Hind:
833,00 €
Kuumakse alates: 70,84 €
Kogus: - +

Professionaalne köögisegisti Delabie 5526

Low pre-rinse set, single hole with a mixer

Ref. 5526

Pre-rinse set with column and swivelling support.
Deck-mounted single hole mixer with slimline lever.
Suitable for intensive use in professional kitchens.
Scale-resistant spray head with adjustable spray options: laminar flow, rain effect and blade.
Flow rate: 7 lpm at 3 bar
Reinforced food-grade black flexible hose L. 0.5m.
3/4" stainless steel column.
PEX flexibles F3/8" with filters and non-return valves. 
Stainless steel spring guide.
 

TECHNICAL CHARACTERISTICS

Low pre-rinse set, single hole with a mixer

Ref. 5526
Connector 3/8"
Height 617mm
Drop height 250mm
Spout length 230mm
Finish Stainless steel, PVC
Sarnased tooted

Seinasegisti pika kangiga, koristaja valamule IDRAL 02400

Seinasegisti kroom 

Seinasegisti pika kangiga, koristaja valamule

Idral, Itaalia

Tootekood: IDR-02400 ,   Tarneaeg: 7-14 päeva ,   Viimistlus:
220,50 € (10%)
245,00 €

Köögisegisti Damixa Tradition, poleeritud Vask, PVD

3706980

PVD viimistlussed:

PVD:(physical vapor deposition) on kõrgtehnoloogiline molekulaar-protsess mis annab tootele eluaegse garantii tuhmumise vastu.

Standardomadused:

1 käepide
120° pöördepiiraja
Keraamiline tööorgan
Külm start
Kummiaeraator – lihtne puhastada Veekulu max.12 l/min
Veesäästu funktsioon Eco-Save

Uus elu klassikalises võtmes

Minnes ajas tagasi nägid segistid kümneid aastaid samamoodi välja nagu Tradition. See oli sinnamaani kuni me astusime sammu edasi ja laiendasime oma tootevalikut uut tüüpi segistitega- sündis ühe käepidemega kangsegisti Tradition, millel on sees moderne Damixa tehnoloogia. Nüüd saab valida klassika ja “modernse klassika” vahel. Peale kroomitud viimistluse on seda seeriat saadaval ka poleeritud messing ja poleeritud vase viimistluses.

Lugu Tradition’i uuenduse taga

Claus Rantzau on Damixa disaini insener kes lõi ühe käepidemega versiooni Tradion’ist. Ta selgitab, et põhjus see luua tuli soovist uuendada klassikalist disaini millel oleks tänapäevased omadused:

„Selles stiilis segisti esindab tuntud disaini mis on olnud palju aastaid populaarne. Stiil ammendab inspiratsiooni romantilisest Prantsusmaa köögist. Ühe kangilise variandi puhul tuleb seetõttu hoolikalt ringi käia.“

„Me nägime palju vaeva keskendudes detailidele, et säilitada vana ja klassikalise segisti karakter. Modernsed tootmisvõimalused on andnud meile materjalid, kuju, portselanist ornamendid ja palju muud, et sobituda originaalse stiiliga, ning samal ajal oleme lisanud segistile modernse tehnoloogia ja funktsionaalsuse.

Tootekood: D3706980 ,   Tarneaeg: 7-14 päeva ,   Viimistlus:
505,35 € (12%)
574,26 €

VOLA Köögi kangsegisti KV1, Heleroheline RAL6018

Kangsegisti keraamilise töörganiga

Kahes suuna pööratava jooksutoruga.

Toru mõõt: 10 mm

Paigaldusava:30mm, max.35mm

 

Tootekood: VOL-KV1-06 ,   Tarneaeg: 2-4 nädala ,   Viimistlus:
1372,00 €

Köögisegisti pesumasinaventiiliga Damixa Rowan Pro mini profi kroom

  • Article no.: 67158
  • Finishes: Chrome
  • Standard Features:
  • Ceramic cartridge
  • Scalding protection (38ºC)
  • Eco-Save water saving feature
  • Cold-start
  • Swivel spout
  • Rub-clean aerator
Tootekood: D6715800 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva ,   Viimistlus:
383,28 € (10%)
425,87 €

Automatne kummikute pesur harjaga, 220V, 50Hz roostevaba teras AZP Brno RMP 02

automatic washing system for soles with rotary brushes - 230V, 50Hz

 

RMP 02 is a stainless steel sensor-controlled washing system with rotary brushes for wellingtons. A built-in photocell sensor reacts to the user holding the handrail. The electromagnetic valve switches on, opens the water inlet, the brushes start to rotate and the circular jet injection of the disinfecting lotion is carried out. After placing the foot with the wellington on the grid in between the rotary brushes, the sole is cleaned by means of the horizontal brush. There is a CENTRAL/STOP button on the handrail for emergency switch-off.
The washing system is intended for free standing installation on the floor. Imperfections in the floor are balanced out by four adjustable hobs. The construction of the system allows the outlet to be placed above floor level. Large pieces of dirt are collected by a sieve, which can be easily cleaned. The sieve and brush can be taken out without using a tool.
The RMP 02 washing system, with its easy maintenance, is mainly intended for operations where quick removal of mechanical dirt from wellingtons is required.
The canister with disinfecting solution is not part of the delivery.

Package contents

  • body of the washing machine
  • removable grid
  • electronics with photocell
  • rotary brush
  • hand brush
  • jerican holder
  • priming hose
  • adjustable supporting legs
  • central stop button

 

Radius of sensor 0,5 m
Water inlet G 1/2“
Water pressure 0,1 – 1,0 MPa
Outlet G 6/4”
Electricity protection IP 55
Power supply 230 V, 50 Hz
Power requirement 370 W
Water temperature max. 42°C
Weight 41 kg

 

  • Set up water inlet as per picture
  • Set up outlet G 6/4” via effluvial cover
  • Set up cable for power supply – 230 V, 50 Hz

 

Tootekood: AZP-RMP-02 ,   Tarneaeg: 3-5 nädalat ,   Viimistlus:
10492,23 €

PEGU.ee – ekspertide loodud sanitaartehnika ja vannitoa sisustuslahenduste platvorm. Iga segisti ja vannitoa aksessuaar on valitud isikliku kogemuse ja professionaalse teadmise põhjal. Teid nõustab sanitaartehnika peaspetsialist rohkem kui 25-aastase kogemusega. Kontakt: info@pegu.ee · +372 515 0681