Practical paper rolls with cover sheets to fit the surface of the wall-mounted baby changing station
from DAN DRYER.
Leaving one hand free to mind the baby, a piece of paper is easily torn off the perforated roll with one hand only.
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
WP2010S
Mähkimislaud Robust Black 313, avalikesse ruumidesse
seinale
DIMENSIONS
Width: 660 mm, Height: 780 mm, Depth closed: 200 mm, Depth open: 770 mm
Rootsi
Puidust
Must
Mähkimislaud Robust Red, avalikesse ruumidesse 312
DIMENSIONS
Width: 660 mm, Height: 780 mm, Depth closed: 200 mm, Depth open: 770 mm
Rootsi
Puidust
Punane
Paber rull , 41g/m2 70x10 cm, 105 linad , 2 tk , min tellitav kogus 4 kmpl DAN DRYER 657
Minimaalne tellitav kogus 4 kmpl
657-PAPER ROLLS (2 PCS.), STANDARD F/656
Practical paper rolls with cover sheets to fit the surface of the wall-mounted baby changing station
from DAN DRYER.
Leaving one hand free to mind the baby, a piece of paper is easily torn off the perforated roll with one hand only.
• A practical, hygienic solution to ensure a clean changing surface.
• Best way to hygienic nappy change.
• Fits the DAN DRYER paper roll holder.
| SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Product number: | 657 / EAN no. 5-709818-006574 |
| Technical data: |
Paper rolls, 41 g/m2. 105 sheets per roll.
Colour: White.
|
| Dimensions | L: 70 x W: 10 cm |
| Net Weight: | 3 kg |
Paber rull , 40g/m2 50x10 cm, 100 linad , 2 tk , min tellitav kogus 4 kmpl DAN DRYER 668
Minimaalne tellitav kogus 4 kmpl
668-PAPER ROLLS (2 PCS.) F/655
Practical paper rolls with cover sheets to fit the surface of the wall-mounted baby changing station
from DAN DRYER.
Leaving one hand free to mind the baby, a piece of paper is easily torn off the perforated roll with one hand only.
• A practical, hygienic solution to ensure a clean changing surface.
• Best way to hygienic nappy change.
• Fits the DAN DRYER paper roll holder in stainless steel.
| SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Product number: | 668 / EAN no. 5-709818-006680 |
| Technical data: |
Paper rolls, 40 g/m2. 100 sheets per roll.
Colour: White.
|
| Dimensions | L: 50 x W: 10 cm |
| Net Weight: | 3 kg |
Mähkimislaud seinale KAWA maxi valge/valge/valge Timkid
TX10001
KAWAmaxi on modernse vormi ning praktilise disainiga seinapealne mähkimislaud.
Sobib nii ühiskondlikku ruumi kui ka koju.
Saksamaal valmistatud ergonoomilised, kasutajasõbralikud ja vastupidavad laste mähkimislauad.

| material: | Metall, Multiplex HPL coated |
| Care instructions: | waterproof, cleanable with disinfectant |
| depth closed (cm): | 22,6 |
| width (cm): | 68,2 |
| places to use: | at home, library, hotel, hospital, kindergarten, public places, shops, surgery, gastronomy |
| shelves (material): | acrylic glass |
| shelves (quantity): | 1 |
| load (kg): | 50 |
| height (cm): | 83 |
PEGU.ee – ekspertide loodud sanitaartehnika ja vannitoa sisustuslahenduste platvorm. Iga segisti ja vannitoa aksessuaar on valitud isikliku kogemuse ja professionaalse teadmise põhjal. Teid nõustab sanitaartehnika peaspetsialist rohkem kui 25-aastase kogemusega. Kontakt: info@pegu.ee · +372 515 0681