Mähkimislaud seinale KAWA maxi roostevaba teras/must/must Timkid TX10010
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Mähkimislaud seinale KAWA maxi roostevaba teras/must/must Timkid
TX10010
KAWAmaxi on modernse vormi ning praktilise disainiga seinapealne mähkimislaud.
Sobib nii ühiskondlikku ruumi kui ka koju.
Saksamaal valmistatud ergonoomilised, kasutajasõbralikud ja vastupidavad laste mähkimislauad.

| material: | Metall, Multiplex HPL coated |
| Care instructions: | waterproof, cleanable with disinfectant |
| depth closed (cm): | 22,6 |
| width (cm): | 68,2 |
| places to use: | at home, library, hotel, hospital, kindergarten, public places, shops, surgery, gastronomy |
| shelves (material): | acrylic glass |
| shelves (quantity): | 1 |
| load (kg): | 50 |
| height (cm): | 83 |
Video
Garderoobiriiul Frost UNU, nagidega , 600mm, must U4002-B
Alumiiniumist garderoobiriiul
Tootja FROST, Taani
must/poleeritud
kõrgus 100mm
pikkus 600mm
sügavus 150mm
kaal 2,6 kg
Riidepuu must kumm UNU poleeritud Frost U3013
Riidepuu must kumm UNU poleeritud
Riidepuu kumist kromeeritud konksuga.
kõrgus 197 mm
laius 460 mm
kaal 0,7 kg
Nagi oksaga Mediclinics AI0010CS R/V teras harjatud
Nagi oksaga.
harjatud
AISI 304
9,00 €
Haceka Kosmos käterätipuu 600mm, matt must
1208544
42,69 €
Delabie WC pott INVA Monobloco roostavaba teras 700 110790
Delabie WC pott INVA Monobloco 700 R/V teras
DESCRIPTION
MONOBLOCO 700 PMR WC pan with cistern
Ref. 110790
Floor-standing WC pan with dual flush cistern 3L/6L, 370 x 895 x 700mm.
700mm elongated pan for better comfort for people with reduced mobility.
Bacteriostatic 304 stainless steel. Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.5mm.
One-piece pressed WC bowl, seam-free for better hygiene.
WC bowl surface is polished with rounded edges for easy cleaning.
Concealed perimetral flushing rim. Water supply can be recessed from below or exposed from the side (right/left).
Recessed horizontal or vertical waste outlet. Supplied with PVC pipe.
Pre-drilled holes for fixing the toilet seat. Supplied with stainless steel blanking caps when installed without toilet seat lid.
Quick to install: 2 access panels with theft prevention TORX security screws.
CE marked. Complies with European standard EN 997 for 4L flush.
Weight: 22kg.
10-year warranty.
TECHNICAL FEATURES
MONOBLOCO 700 PMR WC pan with cistern
Ref. 110790
| Height | 895mm |
|---|---|
| Length | 700mm |
| Width | 370mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Finish | Polished satin 304 stainless steel |
2931,00 €






