Elegant and reliable disinfectant dispenser ideal for all types of public toilets.
Featuring the unique design of the STAINLESS DESIGN line; a complete range of
timeless and exclusive washroom equipment.
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Desinfektandi dosaator 297 Dan Dryer roostevaba teras
297-STAINLESS DESIGN DISPENSER FOR DISINFECTANT, MANUALLY OPERATED
Elegant and reliable disinfectant dispenser ideal for all types of public toilets.
Featuring the unique design of the STAINLESS DESIGN line; a complete range of
timeless and exclusive washroom equipment.
• Manual dispenser for disinfectant.
• Holds approx. 1.2 l disinfectant (1.000-1.200 doses)
• Also available for liquid soap and foam soap.
• With lock for effective protection against vandalism.
• Comes standard in brushed, stainless steel.
• Also available in all RAL colours and coated with different prints.
• 2-year warranty.
| SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Product number: | 297 / EAN no. 5-709818-002972 |
| Technical data: |
Manual dispenser for disinfectant. Housing in
1.5 mm brushed stainless steel, AISI 304.
Capacity: 1.2 l.
|
| Dimensions | H: 367 mm, W: 120 mm, D: 164 mm |
| Weight: | 2.7 kg |
5,3x10x17 cm
Haceka Kosmos kroom vedelseebidosaator seinale, metallist
Haceka Kosmos on üks populaarsemaid sarju PEGU.ee laias vannitoa ja WC aksessuaaride valikus. See ühendab endas minimalistliku disaini, funktsionaalsuse ja 1924. aastast pärineva Hollandi kvaliteedi. Kosmos-sarja iseloomustavad puhtad jooned ja ümarad vormid, mis sobivad ideaalselt nii modernsesse kodusesse vannituppa, hotellitubadesse kui ka suurtesse avalikesse projektlahendustesse.
Erinevalt odavatest plastikust alternatiividest on Haceka Kosmos tarvikud valmistatud ZAMAK-materjalist (tugev tsingisulam), mis annab toodetele meeldiva raskuse ja stabiilsuse. Kvaliteetne kroomviimistlus tagab kõrge korrosioonikindluse niisketes ruumides ja annab aksessuaaridele luksusliku läike, mida on lihtne hooldada ja puhastada.
Haceka on loonud lahenduse, mis säästab teie aega ja seinapindu. PEGU.ee eksperdid kinnitavad, et kõik Kosmos sarja tooted on paigaldatavad kahel viisil:
Valige Haceka Kosmos tarvikud PEGU.ee e-poest, kui otsite vannituppa ajatut stiili ja töökindlust, mis kestab aastaid.
Seebidosaator
harjatud, R/V teras AISI304
Maht 0,2L
70x172x90mm
Seebidosaator horisontaalne
R/V teras AISI 304,
1,2L
Bobrick
RX 5 T puutevaba lauadosaator vedelseepide ja desinfitseerimisvahendite jaoks, puutevaba sensortehnoloogiaga, 500 ml, plastikust, vabalt seisev, valikuline: seinakinnitus ja kolonn, valmis ühekordseks hügieenipakendiks, doseerib umbes 1,5 ml/vahetus, reguleeritav doseerimine (1-3 vahetust), töötab 4 LR 14 patareiga
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
• Drying cycle of 30 seconds.
• Almost maintenance-free and with induction motor.
• Adjustable sensor range.
• With lock for effective protection against vandalism.
• Comes in brushed stainless steel as standard.
• Available in all RAL colours and coated with different prints.
• Sturdy and reliable hand dryer with low power consumption.
• 3-year warranty.
| SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Product number: | 281 / EAN no. 5-709818-002811 |
| Technical data: |
Touch-free hand dryer with housing in 1.5 mm brushed stainless steel. Infra-red sensor and electronic timer. Drying cycle: approx. 30 sec. IP21, 230 V, 50/60 Hz, 1800 W, Class I (earthed). 64 dBA.
|
| Dimensions | H: 339 mm, W: 228 mm, D: 156 mm |
| Net Weight: | 6.6 kg |
PEGU.ee – ekspertide loodud sanitaartehnika ja vannitoa sisustuslahenduste platvorm. Iga segisti ja vannitoa aksessuaar on valitud isikliku kogemuse ja professionaalse teadmise põhjal. Teid nõustab sanitaartehnika peaspetsialist rohkem kui 25-aastase kogemusega. Kontakt: info@pegu.ee · +372 515 0681