Vola valamusegisti sensorjuhtmisega transformaatoriga HV1EN/150 Kroom
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 2-4 nädala
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Sensorjuhtmisega valamusegisti segistivälise transformaatoriga
Jooksutoru pikkus 150mm
HV1EN/150
Spout projection 150 mm.
Incl. an external mains transformer.
Valve box for electronic mixer, VR2618 enclosed.
Aeraator Vola sobib HV1 segistile kroom VR17L5K16
Aeraator Kroom valamusegistile HV1
Kraanikaussi segisti isesulguv MODERN, 15sek 3bar IDRAL 08212
IDRAL 08212
Vajutava nupuga segisti
Idral
kroom
15 sek. töötsükkel 3 bar
6 l/min
Kraanikaussi segisti isesulguv, 15sek 3bar, antibock PRESTO
Vajutava nupuga segisti
Presto
Antiblokeerimise süsteemiga
kroom
15 sek. töötsükkel 3 bar
3-6 l/min
Mora Cera Duo köögisegisti, infrapuna sensoriga 242102
Mora Cera Duo
Energia kokkuhoiu süsteem
Pehmeltsulguv , keraamiline sisu
Muudetuv voolutegevus ja temperatuuri piiraja
ECO funktsioon (energiat ja vett säästev õhusti 9l/min)
Pööratav jooksutoru,60.85, 110, või 360 kraadi ülatuses
Aegreleega loputus üleujutamise vältimiseks
Madal voolutarve, kõrge eluga
IP-klassi andur , IP67
Pissuaari kraan seinast, ühendustoruga PRESTO 31713
Pissuaarikraan 1/2-1/2" 6 sek
Isesulguva mehhanismiga, kroom
Ühendustoru on komplektis
Dušpaneel PRESTO DL400SE eelsegatud veele, 30 sek 3bar, alumiinium stop kraaniga sirge 1/2" 27400
Душевая панель PRESTO DL400SE на смешанную/холодную воду, 30 sek 3bar, алюминий стоп кран 1/2"
Vajutava nupuga duššipaneel
DL400SE
eelsegatud vesi
Presto
30 sek. töötsükkel 3 bar
Range: Timed flow single tap for shower
Ref: 27400 - PRESTO DL 400 SE® single tap with straight stop valve
> Working pressure :
1 to 5 bar
> Flow :
8 l/min at 3 bar with integrated flow limiter (+ additional 6l/mn limiter) Anti-water-hammering design
Fixed shower head with anti-limescale spikes
> Flow time :
30 seconds (± 5 sec.)
> Hydraulic supply :
G 1/2" (15x21) Top water inlet with straight stop valve For cold or premixed water
> Material and colour finish :
Injected molded metal body and cover
Extruded cover in aluminium (magnesium-silicon alloy 6060)
> Thermal resistance :
Resistant to a temperature of 75°C for 30-minute-thermal-shocks