Delabie kontaktivaba elektronik segisti H250mm BINOPTIC MIX 6V 498MCHLH
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Delabie kontaktivaba elektronik segisti H250mm BINOPTIC MIX 6V 498MCHLH
BINOPTIC MIX electronic mixer
Ref. 498MCHLH
Deck-mounted electronic basin mixer:
Independent IP65 electronic control unit.
123 6V Lithium batteries.
Flow rate pre-set at 3 lpm at 3 bar, can be adjusted from 1.5 - 6 lpm.
Scale-resistant flow straightener.
Adjustable duty flush (pre-set flush 60 seconds every 24 hours after last use).
Active, infrared presence detection, sensor at the end of the spout optimises detection.
Chrome-plated brass body.
PEX flexibles with filters and solenoid valves M⅜".
Fixing reinforced by 2 stainless steel rods.
Anti-blocking security.
Spout with smooth interior and low water volume (reduces bacterial development).
Side temperature control with adjustable maximum temperature and ergonomic LH lever.
Drop height 250mm for counter-top washbasins.
Suitable for people with reduced mobility.
TECHNICAL FEATURES
BINOPTIC MIX electronic mixer
Ref. 498MCHLH
| Supply | 6V batteries |
|---|---|
| Connector | M3/8" |
| Technology | Electronic |
| Drop height | 250mm |
| Spout length | 185mm |
| Flow rate | 3 lpm |
Failid
Dušisesisti isesulguv 30sek 1/2" IDRAL 08132-30
IDRAL 08132-30
Segisti, isesulguv
kroom
30sek töötsükkel
366,00 €
Praesidio desinfikatsiooni dosaator, kontaktivaba, 1000ml Ophardt Hygiene
Praesidio desinfikatsiooni dosaator, kontaktivaba, 1000ml
Touchless dispenser of alcoholic disinfectant, 1000 ml, stainless steel, gound, door white powder coated (RAL 9010), autoclavable stainless steel pump with exact spray cone, adjustable dosage (approx. 0.75/ 1.0/ 1.2 /1.5 ml), hygienic spray chamber, integrated drip tray, incl. HDPE-bottle and 5 Alkaline D-cell batteries. With contact switching: Door opens after dispenser actuation.
Pinnapealne desinfikanti, seebi ja losjoonide jaoks Euro dosaator 500ml, kontaktivaba RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
RX 5 T puutevaba lauadosaator vedelseepide ja desinfitseerimisvahendite jaoks, puutevaba sensortehnoloogiaga, 500 ml, plastikust, vabalt seisev, valikuline: seinakinnitus ja kolonn, valmis ühekordseks hügieenipakendiks, doseerib umbes 1,5 ml/vahetus, reguleeritav doseerimine (1-3 vahetust), töötab 4 LR 14 patareiga
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Sisu Alpa , kroom nupp, uputava segistile (35912,35941)
Seinasisene segisti varuosa.
Presto ref.01022
Sisu 30 sek
380,00 €
Suunatav dušiotsik, süvistatav paigaldus, isepuhastav Presto 29255
Presto veesäästlik dusiotsik seinale.
PEGU soovitab! Lihtne, kompaktne, pööratav, ja remonditav.
Aeraatori osad saab vajadusega tellida uued.
1/2" väliskeere
191,00 €






