Delabie kontaktivaba elektrooniline kraan eelsegatud/külma matt must BINOPTIC TAP 230/12V 378035
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Delabie kontaktivaba elektrooniline kraan eelsegatud/külma matt must BINOPTIC TAP 230/12V 378035
BLACK BINOPTIC electronic tap
Ref. 378035
Independent IP65 electronic control unit.
230/12V mains supply with transformer.
Flow rate pre-set at 3 lpm at 3 bar, can be adjusted from 1.4 to 6 lpm.
Scale-resistant flow straightener.
Adjustable duty flush (pre-set flush ~60 seconds every 24hr after last use).
Active, infrared presence detection, sensor at the end of the spout optimises detection.
Chrome-plated brass body.
Matte black chrome finish.
PEX flexible with filter and solenoid valve M3/8".
Fixing reinforced by 2 stainless steel rods.
Anti-blocking safety.
Spout with smooth interior and low volume of water (reduces niches where bacteria can develop).
Suitable for people with reduced mobility.
TECHNICAL CHARACTERISTICS
BLACK BINOPTIC electronic tap
Ref. 378035| Supply | Mains supply 230/12V |
| Connector | M3/8" |
| Technology | Electronic |
| Drop height | 90mm |
| Spout length | 125mm |
| Flow rate | 3 lpm |
| Finish | Matte black chrome |
Köögisegisti Damixa ARC 2900074, kroom-mustad otsikud
Damixa ARC köögisegisti 2900074, kroom-mustad otsikud
Köögisegisti
Tootekood: 2900074 Viimistlus: Kroom/must Hind: € 308,00
Omadused:
Keraamiline tööorgan Reguleeritav aeraator 3-suunaline pööratavus
Märkus: Vooluhulk 13 l/min
471,61 €
Vedelseebidosaator teras Mediclinics must 1,5L DJ0031B
Seebidosaator seinale
Vedelseep
Matt musta värviga
Kiir tarne PEGU e-poest
154,00 €
Pinnapealne desinfikanti, seebi ja losjoonide jaoks Euro dosaator 500ml, kontaktivaba RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
RX 5 T puutevaba lauadosaator vedelseepide ja desinfitseerimisvahendite jaoks, puutevaba sensortehnoloogiaga, 500 ml, plastikust, vabalt seisev, valikuline: seinakinnitus ja kolonn, valmis ühekordseks hügieenipakendiks, doseerib umbes 1,5 ml/vahetus, reguleeritav doseerimine (1-3 vahetust), töötab 4 LR 14 patareiga
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |






