Delabie TEMPOMATIC dušikomplekt sensoriga seinale ≤ 155mm 230V/12V 452159
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Delabie TEMPOMATIC dušikomplekt sensoriga seinale ≤ 155mm 230V/12V 452159
TEMPOMATIC shower kit
Ref. 452159
Cross wall electronic shower kit:
TEMPOMATIC electronic valve for mixed water supply.
For walls ≤ 155mm.
Power supply by electronic unit with solenoid valve 1/2".
230/12V transformer.
2 operation modes:
- Automatic activation via presence detection.
- Voluntary ON/OFF activation by passing the hand in front of sensor ~10 cm.
Duty flush (~60 seconds every 24 hours after the last use).
Adjustable time flow from 30 to 60 seconds.
Flow rate set at 6 lpm at 3 bar.
Chrome-plated, tamperproof, scale-resistant ROUND shower head with automatic flow rate regulation.
Chrome-plated solid brass.
Wall plate flush to the wall.
Threaded rods can be cut-to-size.
Failid
TECHNICAL FEATURES
TEMPOMATIC shower kit
Ref. 452159
| Supply | 230/12V mains supply |
|---|---|
| Connector | 1/2" |
| Technology | Electronic |
| Length | 155mm |
| Flow rate | 6 lpm |
Sensoriga veekraan KIDS, eelsegatud vesi IDRAL 01250
Sensoriga veekraan KIDS, eelsegatud vesi
IDRAL 01250
Veekraan sensoriga
673,00 €
Pinnapealne desinfikanti, seebi ja losjoonide jaoks Euro dosaator 500ml, kontaktivaba RX5T (1.5 ml Dosage) Ophardt Hygiene
RX 5 T puutevaba lauadosaator vedelseepide ja desinfitseerimisvahendite jaoks, puutevaba sensortehnoloogiaga, 500 ml, plastikust, vabalt seisev, valikuline: seinakinnitus ja kolonn, valmis ühekordseks hügieenipakendiks, doseerib umbes 1,5 ml/vahetus, reguleeritav doseerimine (1-3 vahetust), töötab 4 LR 14 patareiga
| Plastic |
| Touchless |
| 500 ml |
| Disinfection |
| 102x269x142 (WxHxD in mm) |
| Brand: | RX |
|---|---|
| Quantity / Pallet EU: | 154 |
| Product Type: | Hygiene dispenser |
| Dispenser type: | Euro bottle dispenser |
| Operating type: | Touchless |
| Housing: | Plastic, white |
| Filling volume (ml): | 500 ml |
| Material: | ABS plastic |
| Dosing pump: | long-life plastic pump with straight suction tube |
| Dosage quantity: | 1.5 ml/stroke |
| Filling good: | Disinfectant, Liquid soaps |
| Smart function: | None |
| Power type: | Battery |
| with drip tray: | No |
| Batteries: | 4x LR14 batteries |
| Cleaning: | manual wipe disinfection, not dishwashersafe, not autoclavable |
Presto rem.komplekt P01010 padruni jaoks ( 5 tk ) Eelsegatud dušš
90104
5 kolbi
5 tihendeid
5 katte O tihendeid
118,00 €
Kontaktivaba vee kraan/seebidosaator MWS bent Ophardt Hygiene
Kontaktivaba vee kraan/seebidosaator MWS bent
Multifunctional touchless faucet, water and soap in one unit, countertop integration.
Simple Touchless operation, the untouchable™ makes use of an elegant infrared interface, operated through a simple process: select above, receive under. By swiping above the untouchable™ - in any direction - the dispenser cycles through the available liquids. When a desired liquid is selected, the hand is simply placed under the faucet. Compatible with 1,000 ml standard Euro bottles, suitable for low-viscosity soaps and lotions, refillable using bottles with wide neck, dosage (depending on viscosity): soap approx. 2 ml, value can be changed on request before delivery
| Stainless steel, ground | ||
| Water | ||
| Refillable | ||
| 1000 ml | ||
| Liquid soaps | ||
| Touchless |
Delabie Valamu Genou, põvekraaniga + jooksutoruga 180330
GENOU wall-mounted hand washbasin
Reference: 180330
CCTP description
Wall-mounted, knee-operated hand washbasin.
Bacteriostatic 304 stainless steel. Polished satin finish.
Stainless steel thickness: 1.2mm
Rounded edges prevent injury.
Supplied with swan neck spout and time flow
tap with 7 second time flow.
Supplied with 1 ¼" waste.
Without overflow.
Supplied with fixing elements.
CE marked. Complies with European standard EN 14688.
Weight: 5kg.






