Kätepesuvalamu segistiavadega RS72 roostevaba teras, ülevoolutoruga 560x420 +konsoolid INTRA
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 14-21 päeva
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
▼ Loe edasi: ...
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Kätepesuvalamu segistiavadega RS72 roostevaba teras, ülevoolutoruga
560x420 +konsoolid INTRA
General
| Size (mm): | 560 x 420 x 199 |
Accessories
| Included: | |
| Extra equipment: | Brackets |
| Mounting: | Wall mount |
| Finish: | Satin |
| Properties: | Overflow |
Failid
Seinakraan, keraamiline sisu, vooliku otsaga . Pronks
IDRAL 005/PN-BR
Seinakraan, vooliku otsaga
Pronks
1/2"
102,00 €
Majandus valamu RST Intra VK50STD 555x455x230 senile kinnitav
Wall hung utility sink in stainless steel. Supplied with fixing brackets.
Turvavalamu LVR-36-S, sifoon, valamu sees PORTINOX
500x490x300
R/V teras AISI 304
Bobrick Riiul + Tööriista hoidik seinale 4ne, Mop and Broom Holder R/V teras AISI304 B-224x36
DESCRIPTION
Joogifontään põranda/sein mehaaniline R/V teras AISI304
AZP Brno AFO01.S
AFO 01.S
stainless steel drinking fountain with pressure valve designed to stand and to be attached to wall
AFO 01.S is a drinking fountain of stainless steel with pressure valve designed to stand and to be attached to wall. Water runs for the time for which the valve is pressed plus the pre-set period after it is released; thus the jet can be rinsed.
Water supply is provided by a flexible hose, trap comprises an elastic flexible couple. Flexible design of water supply and outflow allows variable and easy connection of the drinking fountain as well as its dismounting.
Automatic drinking fountain (with a sensor) can be supplied per order.
AFO 01.S is manufactured from the stainless steel AISI 304. Other materials (e.g. AISI 316) possible on order. For cleaning we recomnned WÜRTH detergents – material preservation (no. 0893 121 K) and material cleaning (no. 893 121 1).
Package contents
- Stainless housing with cone
- Pressure valve with jet
- Flexible hose outflow
- Fixing and connecting material
| dimensions | 330 x 900 x 365 mm |
| outlet | d = 40 mm |
| water inlet | G 1/2" |
| water pressure | 0,2 – 0,6 MPa, recommended 0,3 MPa |
| weight | 12 kg |
- Set up water outlet d = 40 mm
- Set up water inlet G 1/2"






