Käterätikuivati Margaroli CAPITELLI veele 2-942 J pronks messing 830 × 550 mm
Kaubamärk:

Ühik: tk
Tarneaeg: 5-7 nädala
Müüja: PEGU OÜ
Kasuta sooduskoodi ja saa soodustust tootele, mis ei osale muudes Maikuu kampaaniates!
✔ Allahindlus ainult Mai kuu jooksul – kiirusta!
✔ Kvaliteetne toode mugavalt ja turvaliselt otse koju
✔ Professionaalne teenindus ja läbipaistev ostukeskkond
Lisa toode ostukorvi, sisesta seal kood PEGU-KEVAD2025 ja saa soodustus toodetele, mis ei kuulu teistesse sama perioodi kampaaniatesse.
Ainult mais – kasuta võimalust, enne kui kampaania lõpeb!
PEGU.ee – tark valik neile, kes hindavad disaini, kvaliteeti ja nutikat ostlemist.
Käterätikuivati Margaroli CAPITELLI veele 2-942 J pronks messing 830 × 550 mm
Käterätikuivati on valmistatud messingist. (brass)
Полотенцесушители выполнены из латуни
Sobib nii küttevee kui ka tarbevee süsteemi.
Подходят как для отопительной системы, так и для ГВС
Maksimaalne töörõhk on 600 KPa
Максимальное рабочее давление 600 KPa
Maksimaalne temperatuur 85°C
максимальная температура 85°C
Võimalikud viimistlused Chroom +...%
Возможные покрытия Chroom +...%
Failid
Standing heated towel rail with lined tube and decorative brass capitals
PIPE DIMENSION: Ø45mm/30mm
STANDARD CONNECTION: union 1/2 M with eccentric
Köögisegisti Damixa Tradition, poleeritud Vask, PVD
PVD viimistlussed:
PVD:(physical vapor deposition) on kõrgtehnoloogiline molekulaar-protsess mis annab tootele eluaegse garantii tuhmumise vastu.
Standardomadused:
1 käepide
120° pöördepiiraja
Keraamiline tööorgan
Külm start
Kummiaeraator – lihtne puhastada Veekulu max.12 l/min
Veesäästu funktsioon Eco-Save
Uus elu klassikalises võtmes
Minnes ajas tagasi nägid segistid kümneid aastaid samamoodi välja nagu Tradition. See oli sinnamaani kuni me astusime sammu edasi ja laiendasime oma tootevalikut uut tüüpi segistitega- sündis ühe käepidemega kangsegisti Tradition, millel on sees moderne Damixa tehnoloogia. Nüüd saab valida klassika ja “modernse klassika” vahel. Peale kroomitud viimistluse on seda seeriat saadaval ka poleeritud messing ja poleeritud vase viimistluses.
Lugu Tradition’i uuenduse taga
Claus Rantzau on Damixa disaini insener kes lõi ühe käepidemega versiooni Tradion’ist. Ta selgitab, et põhjus see luua tuli soovist uuendada klassikalist disaini millel oleks tänapäevased omadused:
„Selles stiilis segisti esindab tuntud disaini mis on olnud palju aastaid populaarne. Stiil ammendab inspiratsiooni romantilisest Prantsusmaa köögist. Ühe kangilise variandi puhul tuleb seetõttu hoolikalt ringi käia.“
„Me nägime palju vaeva keskendudes detailidele, et säilitada vana ja klassikalise segisti karakter. Modernsed tootmisvõimalused on andnud meile materjalid, kuju, portselanist ornamendid ja palju muud, et sobituda originaalse stiiliga, ning samal ajal oleme lisanud segistile modernse tehnoloogia ja funktsionaalsuse.
565,00 €
PVD viimistlussed:
PVD:(physical vapor deposition) on kõrgtehnoloogiline molekulaar-protsess mis annab tootele eluaegse garantii tuhmumise vastu.
474,00 €
Sama hinnaklassis on ainult GO
Sama hinnaklassis on ainult GO
Sama hinnaklassis on ainult GO