Practical paper rolls with cover sheets to fit the surface of the wall-mounted baby changing station
from DAN DRYER.
Leaving one hand free to mind the baby, a piece of paper is easily torn off the perforated roll with one hand only.
‼️ Kasuta promokoodi KEVAD2026 ostukorvis ja saa soodustust – ainult täna!
✅ Populaarsed tooted Tallinna laos kohe olemas — tarneaeg 1–3 päeva või tule ise järele.
✅ Kui toode on tellimisel, uuri lähemalt — saame tihti pakkuda oodatust kiiremat tarnet: info@pegu.ee
✅ Kõikidele toodetele garantii 2 aastat ja 14‑päevane tagastusõigus.
✅ Automaatne arve e‑postile. E‑arve soovijatel palume lisada märge kommentaaridesse.
ℹ️ Hind sisaldab käibemaksu.
Mähkimislaud seinale KAWA maxi roostevaba teras/pöök/pöök
TX10012
KAWAmaxi on modernse vormi ning praktilise disainiga seinapealne mähkimislaud.
Sobib nii ühiskondlikku ruumi kui ka koju.
Saksamaal valmistatud ergonoomilised, kasutajasõbralikud ja vastupidavad laste mähkimislauad.

| material: | Metall, Multiplex HPL coated |
| Care instructions: | waterproof, cleanable with disinfectant |
| depth closed (cm): | 22,6 |
| width (cm): | 68,2 |
| places to use: | at home, library, hotel, hospital, kindergarten, public places, shops, surgery, gastronomy |
| shelves (material): | acrylic glass |
| shelves (quantity): | 1 |
| load (kg): | 50 |
| height (cm): | 83 |
Käetugi 695mm sirge, harjatud R/V teras
Käetugi 695mm sirge
R/V teras AISI304
d 32mm
toru paksus 1,5mm
Pelavajutav äärikukate d 81mm
Paber rull , 41g/m2 70x10 cm, 105 linad , 2 tk , min tellitav kogus 4 kmpl DAN DRYER 657
Minimaalne tellitav kogus 4 kmpl
657-PAPER ROLLS (2 PCS.), STANDARD F/656
Practical paper rolls with cover sheets to fit the surface of the wall-mounted baby changing station
from DAN DRYER.
Leaving one hand free to mind the baby, a piece of paper is easily torn off the perforated roll with one hand only.
• A practical, hygienic solution to ensure a clean changing surface.
• Best way to hygienic nappy change.
• Fits the DAN DRYER paper roll holder.
| SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Product number: | 657 / EAN no. 5-709818-006574 |
| Technical data: |
Paper rolls, 41 g/m2. 105 sheets per roll.
Colour: White.
|
| Dimensions | L: 70 x W: 10 cm |
| Net Weight: | 3 kg |
DESCRIPTION
Auto-rewind 304 stainless steel hose reel - Ref. 5675T2
FOR CLEANING FLOORS AND WORK SURFACES
Auto-rewind hose reel with flexible hose L. 15m and guide rollers: Maximum temperature 70°C.
Flow rate 23 lpm at 3 bar.
Maximum pressure 20 bar, 12 bar with trigger-op hand spray. 304 Stainless steel base and drum Ø 390mm.
Order separately: an angled stopcock with integrated vacuum breaker to prevent the back flow of polluted water into the mains supply.
Auto-rewind 304 stainless steel hose reel
Ref. 5675T2
| Connector | 3/4" |
|---|---|
| Height | 400mm |
| Depth | 410mm |
| Length | 186mm |
| Flow rate | 14 lpm |
| Finish | 304 Stainless steel |
298 x 780 x 310 mm
ca. 36 l
| AVAILABLE SURFACES | ORDER NUMBERS |
|---|---|
| satin finished (standard) | 727685 |
| highly polished | 731685 |
| (coloured) plastic powder - coating | 728685 |
|
Silhouet Piccolo valamusegisti |
|
Tootekood Viimistlus Seeria 7473046 EAN Nr.: 5708516828464 Steel PVD |
|
Standardomadused: Keraamiline tööorgan |
PEGU.ee – ekspertide loodud sanitaartehnika ja vannitoa sisustuslahenduste platvorm. Iga segisti ja vannitoa aksessuaar on valitud isikliku kogemuse ja professionaalse teadmise põhjal. Teid nõustab sanitaartehnika peaspetsialist rohkem kui 25-aastase kogemusega. Kontakt: info@pegu.ee · +372 515 0681