Tootegrupid
Tork paber 290059.jpg Zoom

Tork Matic UNIVERSAL 280, eriti pikk rullkätepaber, 6 tk ×280m

Tootekood: TOR-290059
Kaubamärk:
Ühik: kast
Tarneaeg: 7-14 päeva
Hind: 149,00 €
141,55 €
Kuumakse alates: 12,05 €
Kogus: - +
   - või -   

Tork Matic UNIVERSAL 280, eriti pikk rullkätepaber, 6 tk ×280m

Tork Matic® eriti pikk kätekuivatuspaberi rull tagab süsteemi suure võimsuse, sobides seetõttu ideaalselt kasutamiseks kõrge külastatavusega pesuruumides, näiteks koolides ja lennujaamades. Need rullid sobivad kasutamiseks kätekuivatuspaberi rulli jaoturis Tork Matic®, mis on välja töötatud lihtsa hooldatavuse tagamiseks kõige tihedama kasutatavusega pesuruumides.

See soodsa hinnaga käterätt sobib põhiliste vajaduste rahuldamiseks.

Eriti pikk rull: vähem taastäitmiskordi, säästab hooldusele kuluvat aega

Lehthaaval väljastamine tarbimise vähendamiseks ja hügieenilisuse suurendamiseks

Tork Matic® eriti pikk kätekuivatuspaberirull tagab süsteemi suure võimsuse, sobides seetõttu ideaalselt kasutamiseks kõrge külastatavusega pesuruumides, näiteks koolides ja lennujaamades. Need rullid sobivad kasutamiseks kätekuivatuspaberi rulli jaoturis Tork Matic®, mis on välja töötatud, pidades silmas lihtsat hooldatavust enim kasutatavates pesuruumides.

Rullis 280m paberit, kastis 6 rulli.

 

 

Kokku sobivad tooted

Tork Matic 460001 hoidik H1 Sensor, anduriga rull kätekuivatuspaberi jaotur RST

373 x 345 x 204 mm

Kätekuivatuspaberi jaotur Tork Matic® anduriga Intuition™tootesarjast Image Design tagab parima kätekuivatamise kogemuse.

Maitsekalt kujundatud tualettruum on sama oluline kui see pilt, mis avaneb külastajatele nende esmakordsel sisenemisel hoonesse. Puutevaba lehthaaval doseerimine vähendab tarbimist ja on hügieenilisem. Astuge lihtsalt kaunist disainist samm edasi ning pakkuge Tork Image-tootesarjaga tõelist elegantsi.

  • Ükshaaval doseerimine tarbimise vähendamiseks ja hügieenilisuse suurendamiseks
  • Käterätiku pikkus on reguleeritav vastavalt teie ettevõtte vajadustele
Tootekood: TOR-460001 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
461,70 € (5%)
486,00 €

Tork H1, Tork Matic®-paberiannutaja rullkätepaberile, valge

Tork Matic® kätekuivatuspaberi dosaator on varustatud nutika anduriga, mis teeb selle kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Dosaator annab välja kätekuivatuspaberi leht-lehelt, mis aitab säästa paberit ja vähendab kulu. Elevation-disainiga dosaator on lihtsasti hooldatav ning tagab kõrge külastatavusega pesuruumides sujuva toimimise.

Tork Elevation-sarja jaoturid on tuntud oma otstarbekuse ja kaasaegse disaini poolest, jättes külastajatele kauakestva mulje. Dosaatori valge värv ja stiilne välimus sobivad suurepäraselt erinevatesse interjööridesse.

Dosaatori mõõdud on 372 mm kõrgus, 337 mm laius ja 203 mm pikkus. Selle valmistamisel on kasutatud vastupidavat plastmaterjali, mis tagab pikaajalise kasutamise.

Tork H1 Sensor, Tork Matic®-paberiannutaja rullkätepaberile, valge - see on praktiline ja elegantne valik, mis vastab nii funktsionaalsuse kui ka disaini nõuetele. Lihtne hooldus ja säästlik doseerimine teevad sellest dosaatorist ideaalse lahenduse kõrge külastatavusega kohtades, olgu selleks restoranid, hotellid, kontorid või ühiskasutatavad pesuruumid.

Saadaval PEGU e-poes! Valige Tork Matic®-paberiannutaja, et tagada kvaliteetne kätekuivatus ja viimistletud välimus oma pesuruumides!

Tootekood: TOR-551000 ,   Tarneaeg: 14-21 päeva
166,25 € (5%)
175,00 €
https://app.jivosite.com/chat/inbox